بلاگ

نسخه کنسولی Deck of Ashes سال آینده منتشر می شود.

uka Entertainment امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد که سال آینده از نسخه کنسولی عرشه Ash برای بازیکنان استفاده خواهد شد. علاوه بر این ، برای شناخت بیشتر آنها ، فیلمی از این اثر ارائه شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

امروز دو استودیوی AY Games و oca Entertainment که همزمان مسئولیت ساخت و انتشار Deck of Ashes را بر عهده دارند ، امروز از راه اندازی این بازی کارت در کنسول های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ خبر دادند. ظاهراً این رویداد برای اواسط سال 2021 برنامه ریزی شده است و هنوز تاریخ دقیقی تعیین نشده است.

Deck of Ashes برای اولین بار در سال 2019 در سیستم عامل PC در دسترس قرار گرفت و مورد استقبال نسبتاً خوبی قرار گرفت. از این نظر ، تیم تولید اعلام کرده است که این نسخه از 11 آذر 1399 (اول دسامبر سال 2020) با مدت زمان محدود 20 درصد تخفیف همراه خواهد بود و این بهترین فرصت برای افرادی است که قبلا تجربه شده دلیل پایین بودن قیمت این مجموعه یک ساله بودن آن است.

تیم تولید Deck of Ashes قصد دارد شخصیت جدیدی را به نسخه کنسول عنوان اضافه کند. نام او Elven است ، او توانایی ها و ظاهر خاص خود را دارد و بازیکنان می توانند او را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنند.

در سال های اخیر شاهد انتشار بسیاری از آثار به سبک کارت محور بوده ایم و شاید بتوان Deck of Ashes را یکی از خاص ترین ها دانست. علاوه بر استفاده از کارت ها ، جنگ های مهیجی در این عنوان وجود دارد که نباید به سادگی از آنها چشم پوشی کرد. سازندگان سعی کرده اند سیستم مبارزاتی جدیدی را بر روی این اثر پیاده کنند و این مورد بسیار موفق بود. بیش از 100 اثر زیبا در Deck of Ashes وجود دارد که هر یک از آنها نقش مهمی در امرار معاش بازی می کنند. جالب است بدانید که هر یک از شخصیت ها داستان خاص خود را دارند و در طول بازی برای شما تعریف می شود.

در صورت دریافت هرگونه اخبار دیگر از Deck of Ashes ، مانند تاریخ دقیق انتشار نسخه های فوق ، ما شما عزیزان را مطلع می کنیم. در آخر ، می توانید پیش نمایش دیگری را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید