بلاگ

نسخه غربی Arc the Lad R به زودی منتشر می شود.

خالق بازی Arc the Lad R امروز در خبرهای خوبی اعلام کرد که نسخه غربی بازی در آینده در گوشی های هوشمند منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این خبر ما را دنبال کنید.

oltrend Studios قرار است نسخه غربی Arc the Lad R را که قبلا توسط Forward Workds ساخته شده بود ، عرضه کند. نسخه بتا محدود این کار از 20 نوامبر 2019 (19 نوامبر 2020) فقط برای سیستم عامل Android و به مدت ده روز در دسترس خواهد بود. بنابراین اگر قصد خرید نسخه اصلی را دارید ، این نسخه بتا را برای تصمیم بهتر از دست ندهید.

نسخه های مختلفی از سری Arc the Lad تاکنون در دسترس بوده و نسخه R را باید آخرین نسخه در نظر گرفت. داستان این بازی مربوط به ده سال پس از نسخه قبلی است؛ وقتی بیماری ها و جنگ های عجیب و غریب کل زمین را فراگرفته و شما باید با کنترل شخصیت قدرتمند به این بلایا پایان دهید. این شخصیت که هالت نام دارد قدرت جالب و سلاح های خوبی دارد. بازیکنان می توانند از تمام مهارت های او استفاده کرده و به خوبی با سیستم جنگی جدید آن ارتباط برقرار کنند.

Arc the Lad R اولین بار در سال 2018 برای گوشی های هوشمند در ژاپن منتشر شد و خیلی زود گیمرهای زیادی را به خود جلب کرد. حال نسخه غربی این بازی قرار است پس از دو سال روی هر دو سیستم عامل منتشر شود و باید دید واکنش مردم خصوصاً دوستداران عمل و جنگ پیرامون این موضوع چه خواهد بود. البته هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نشده است ، اما در صورت دریافت اخبار بیشتر ، آنها را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید