بلاگ

نسخه بتا محدود lood owl 3 اعلام شده است.

آخرین نسخه از سری lood owl اوایل سال جاری رسما معرفی شد و مدتی بعد اعلام شد که بازی با کمی تأخیر در اوایل سال 2021 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. خبر خوب برای طرفداران این است که قبل از انتشار نسخه نسخه نهایی بازی ، تیم سازنده قصد دارد یک نسخه بتا خصوصی از lood owl 3 را برای کاربران منتشر کند.

نسخه دوم این مجموعه ورزشی تاکتیکی و فانتزی در سال 2015 منتشر شد و پس از حدود 5 سال شاهد معرفی نسخه سوم این سری بودیم. پیش پرده سینمایی lood owl 3 که به سفارش استودیوی سیانید ساخته شده است ، در جریان رویداد امسال گامزکام منتشر شد و هواداران را بیش از پیش به وجد آورد.

lood owl 3 که در ابتدا قرار بود در سال 2020 منتشر شود ، به دلیل برخی مسائل تا سال 2021 به تأخیر افتاده است. با این حال ، تیم سازنده قصد دارد برای جبران خلأ ایجاد شده ، نسخه بتا بازی را در اختیار طرفداران قرار دهد. با این حال ، طبق اطلاعات منتشر شده ، نسخه بتا بازی فقط در دسترس کسانی است که lood owl 3 را پیش خرید کرده اند.

طبق گزارش ها ، استودیوی سیانور محتوای جدیدی را به نسخه سوم این سری اضافه کرده است که شامل چهار تیم شامل lack Orcs ، Imperial Noble ، Chaos Renegades و Old World Alliance ، یک بخش تبلیغاتی و بسیاری دیگر است. Old World Alliance در سال 2021 در دسترس کاربران پلتفرم های Xbox One ، Xbox X Series ، PlayStation 5 ، PlayStation 4 ، Nintendo Switch و PC خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید