بلاگ

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Maid of Sker چه زمانی منتشر می شود؟

به گزارش سایت خبری دانش گیم،طبق گفته Maid ، توسعه دهنده Sker ، این بازی به زودی طی چند روز آینده عرضه خواهد شد و در اختیار دارندگان کنسول Nintendo Switch قرار خواهد گرفت.

یک بازی ترسناک و ترسناک دیگر قرار است به کنسول Nintendo Switch وارد شود و بازی Mair of Scar باشد. شایعات مربوط به انتشار این نسخه در تاریخ 6 آذر 1399 (26 نوامبر 2020) به گوش تلفن رسید که در نهایت توسط Wells Interactive Studios تأیید شد. Made of Scar در ژوئن سال جاری بر روی پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد و نظرات خوبی را از منتقدان دریافت کرد. سپس نوبت به دارندگان پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان رسید. این عنوان اولین عنوان است و دارای صحنه های هیجان انگیز بسیاری است که بازیکنان را تا پایان کنجکاو نگه می دارد.

در Maid Sker شما باید شخصیتی عجیب را کنترل کنید و برای زنده ماندن در یک محیط ترسناک و تاریک بجنگید. در این بین موجوداتی وجود دارند که به شما حمله می کنند و شما باید خود را برای هر اتفاق غیر منتظره آماده کنید. تیم سازنده سعی کرده است برای ساخت عنوان از آثار دیگری در ژانر مانند Amnesia الهام بگیرد و در این راه بسیار موفق بوده است. در این بازی هیچ اسلحه ای در اختیار شما نیست و تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ذهن و دقت خود پیش بروید. کار در بالاترین کیفیت خود به صدا در آمده است و بسیاری از گیمرها از موضوع آگاه هستند. تا حدی می توانید از این اصوات برای یافتن سرنخ و یافتن راهی استفاده کنید. در غیر این صورت ، می توانید طعمه شیاطین شوید و زندگی خود را از دست دهید. این بازی در سال 1898 اتفاق می افتد و نکات مربوط به آن زمان به خوبی دیده می شود. بنابراین اگر از طرفداران سبک گفته شده هستید ، Mad of Scarry را به هیچ وجه از دست ندهید.

اگر در مورد Maid of Sker اخبار بیشتری دریافت کردید ، شما عزیزان را در جریان خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید