بلاگ

نبرد گسترده با هیولا Serious Sam Collection Game نظرات و امتیازات.

بازی Serious Sam Collection چند روز پیش بر روی کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار گرفت و تاکنون نظرات مختلفی در مورد آن وجود داشته است. در این زمینه ، با ما همراه باشید تا مروری بر بررسی ها و امتیازات این موضوع داشته باشید.

بدون شک بسیاری از گیمرها با سری Serious Sam آشنایی دارند و نسخه های مختلفی از آن را در سیستم عامل ها تجربه کرده اند. اکنون چهار نسخه از این سری به صورت سری در کنسول Nintendo Switch منتشر شده است و باید دید واکنش گیمرها در این زمینه چگونه خواهد بود. مثل همیشه در این مجموعه ، شما باید رهبری یک شخصیت جذاب به نام سام را بر عهده بگیرید و نبردهای دیوانه وار با موجودات عجیب و غریب داشته باشید. در طول بازی ، سلاح های جالبی در اختیار شما قرار می گیرد تا از آنها بیشترین استفاده را ببرید. هر چهار نسخه از مجموعه Serious Sam سبک اکشن و تیراندازی اول شخص هستند و در نتیجه افراد زیادی را مجذوب خود خواهند کرد. بنابراین ، اگر طرفدار این مجموعه هستید یا می خواهید برای اولین بار آن را تجربه کنید ، بدون معطلی به مجموعه سام جدی بروید.

لازم به ذکر است که دو شرکت Croteam و Devolver Digital به ترتیب در تهیه و انتشار این اثر مشارکت داشته اند. بخشهای آنلاین نیز در این عنوان وجود دارد که برای شروع هر یک حداقل به 16 بازی باز نیاز خواهید داشت. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز برخی از منتقدان مشهور بازی های ویدیویی نظرات و امتیازات مختلف خود را در مورد Serious Sam Collection کاهش داده اند تا شاید راهنمای خوبی برای بسیاری از گیمرها باشد. در پایان ، ما یک نمای کلی از این بررسی ها خواهیم داشت.

Gamezebo 8/10

مجموعه جدی سام یک مجموعه جالب و مهیج است که محتوای جالبی در داخل دارد. این عنوان خاطرات ما را زنده کرد و ما از تجربه آن خوشحال شدیم. اگر هرگز به یکی شلیک نکرده اید ، خود را مدیون خود می دانید که امتحان کنید. مجموعه Serious Sam را از دست ندهید.

DIGITALMENTE.net بارگیری شده 8/10

عکسبرداری یکی از مهمترین عناصر سری Serious Sam Collection است و ما همیشه در هر نسخه از آن لذت می بریم. این سری مانند سری قبل از آن دارای گیم پلی سرگرم کننده و جالبی است و نباید فقط آنها را نادیده گرفت. چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که Serious Sam Collection را برای مدت طولانی روی کنسول خود نگه داریم. زیرا گاهی اوقات این تجربه می تواند لحظات پرتحرکی را برای ما به ارمغان بیاورد.

NintendoWorldReport 5.5 / 10

در مطالب و رمز و رازهای متعدد نسخه های مختلف مجموعه Serious Sam شکی نیست و ما آن را انکار نمی کنیم. متاسفانه ، قیمت Serious Sam Collection برای کنسول Nintendo Switch بسیار بالا است و ممکن است بسیاری از افراد از تجربه آن پشیمان شوند. این نسخه ها برای بسیاری از بازیکنان به یاد ماندنی و هیجان انگیز است ، اما در مجموعه Serious Sam مسائل صوتی وجود دارد و باگ های عجیبی را نیز مشاهده می کنیم. عناوین و عکسهای کلاسیک بی شماری روی کنسول گفته شده وجود دارد که می توانید به آنها بروید.

nintendolife 5/10

مجموعه Serious Sam از بسیاری جهات می تواند هیجان انگیز و قابل توجه باشد ، اما ایرادات آن از جذابیت آن کاسته است. به طور کلی ، ما فکر می کنیم که انتشار بازی روی کنسول Nintendo Switch ایده خوبی نیست و تیم سازنده می توانست انرژی و وقت خود را صرف کار دیگری کند تا گیمرها را راضی نگه دارد و جنبه مالی داشته باشد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید