بلاگ

نبرد با دراکولا | بررسی بازی Wallachia: Reign of Dracula.

تنها چند روز پس از Wallachia: The Master of Dracula در سطح نینتندو سوییچ PC با سطح راحتی منتشر شد و تاکنون باز هم بررسی های متفاوتی وجود دارد. اکنون ، بررسی ها و امتیازات این کار به پایان رسیده است ، که در زیر خواهیم دید.

کارهای دو بعدی اغلب مورد علاقه بسیاری از بازیکنان است. زیرا خاطره دوران باستان را برای آنها زنده می کند. والاشیا: حاکم دراکولا با عملکرد و سبک پلتفرمر خود یکی از آن عناوین پیش بینی شده بود. جالب است بدانید که تیم سازنده ساخت این بازی با الهام از کارهای درخشان مانند Castlevania ساخته شده است و بنابراین می تواند انتخاب خوبی برای بسیاری از افراد باشد. سرعت در این بازی بسیار مهم است و اگر این اصل را رعایت کنید ، در بسیاری از نبردها به راحتی پیروز خواهید شد.

تنوع دشمنان در والاشیا: رئیس دراکولا بسیار زیاد است و همه آنها می خواهند برای خون شما بنوشند. علاوه بر این موانع و مشکلات زیادی در مسیر شما وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. باس ، موسیقی و صدای با کیفیت این کار را نباید دست کم گرفت. هدف شما این است که در آخر با یک دراکولای قدرتمند روبرو شوید و او را در یک نبرد وحشتناک نابود کنید.

Pixelheart Studios همزمان با ساخت و انتشار Wallachia: حاکم دراکولا شرکت کرد. همچنین ، در این عنوان بخش های بالای صفحه و چند نفره وجود ندارد و تمام بخش ها باید به صورت جداگانه و آفلاین تکمیل شوند. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز برخی از محبوب ترین منتقدان بازی های ویدیویی شکایت خود را مطرح کرده و فرصت ها را در مورد این کار طبقه بندی می کنند ، که می توانید در زیر مشاهده کنید.

GameOver.gr 8/10

در والاشیا: سلطنت دراکولا فقط باید بدوید ، از موانع عبور کنید و برای رسیدن به هدف نهایی خود بجنگید. این بازی عناوین هیجان انگیزی مانند Contra ، Shinobi و Castlevania را به یاد ما آورد. تنها ایراد این عنوان کوتاه بودن آن است که ممکن است برای هواداران زیاد دیده نشود.

nintendolife 8/10

Wallachia: Reign of Dracula یک بازی اکشن شگفت انگیز است که همه چیز به مهارت و سرعت شما بستگی دارد. در پایان هر مرحله ، شما می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید و قوی تر باشید. موسیقی این عنوان نیز بسیار چشمگیر و شنیدنی است و نباید از آن چشم پوشی کرد. Wallachia: Reign of Dracula شباهت زیادی به سری Castlevania دارد و امیدواریم که بازیکنان آن در آینده افزایش پیدا کنند. این بازی حتی قابلیت توسعه در گوشی های هوشمند را دارد و باید دید تیم توسعه دهنده در این زمینه چه خواهد کرد.

سلام بازیکن ضعیف 7/10

Wallachia: Reign of Dracula دارای برخی مشکلات ذخیره سازی است و این ممکن است کمی برای گیمرها آزار دهنده باشد. وقتی زندگی خود را در این عنوان از دست می دهید ، باید همه چیز را از اول شروع کنید ، که زمان زیادی می برد. در هر صورت ، والاشیا را به شما توصیه می کنیم: Reign of Dracula به همه دوستداران عمل و جلوه های 2 بعدی. زیرا چالش ها و ماجراجویی در آن بسیار مهیج است. اسرار زیادی در گیم پلی بازی وجود دارد که برای علاقه مندان جالب خواهد بود.

صفحه نمایش اجاره 5/10

اگر از طرفداران ژانر اکشن در دو بعدی یا عناوینی مانند Castlevania هستید ، ممکن است از Wallachia: Reign of Dracula نیز لذت ببرید. در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم به سراغ کارهای دیگر این سبک بروید. مشکلات عجیبی در بازی دیده می شود و سایر بازیکنان را آزار می دهد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید