بلاگ

موکاپ ها در آموزش طراحی بسته بندی

اگر کالایی را تولید کرده اید و می خواهید محصول شما یک بسته بندی و ظاهر شیک و مناسب داشته باشد، می توانید به جای بسته بندی های معمولی و رایج کمی خلاقیت به خرج داده و برای آن از مدل های آماده و موکاپ ها استفاده کنید. اگر هم علاقه دارید می توانید از طریق آموزش طراحی بسته بندی مهارت خود را در این زمینه بالا ببرید و خودتان یک طراحی کامل برای بسته بندی محصول مد نظرتان انجام دهید.

در ادامه چند مدل برای ایده گرفتن و استفاده در بسته بندی محصولات به شما معرفی می کنیم:

1. بسته نمونه یک زن جوان که کیف خرید در دست دارد
نمونه های زن جوانی را که کیف خرید در دست دارد ذخیره کنید
تصاویر خود را در این کیف کیف دستی شگفت انگیز که یک زن در دست دارد و یک کیف کوچک هدیه در دست دارد نشان دهید تا نام به وضوح مشخص شود و وقتی به داخل نگاه می کند لبخند بزند.

2. نمونه بسته بندی کیسه های آب صابونی در کنار آشپزخانه سینک ظرفشویی
آیا می خواهید نام خود را برای یک پاک کننده شیمیایی جدید در یک ظرف رنگارنگ آزمایش کنید؟ با مثالی که می خواهید. این اتاق خشکشویی و ظرف شستن دست در دستشویی و یک کیسه آب کاملاً صابونی در پشت آن است که برای طراحی شما آماده شده است.

3. بسته بندی ماکت و قوطی های قهوه را در فریزر قرار دهید
این مدل بسته بندی استوانه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند ببینند قهوه یا شکلات داغشان در یک تصویر از دنیای واقعی به نظر می رسد. این مدل ممکن است برای تبلیغ غذاهای دیگر مانند نان ، غلات یا انواع مختلف سوپ های آماده مفید باشد.

4. نمونه بسته بندی ظروف شیشه ای در قفسه آشپزخانه
این یک مدل بسته بندی شیشه ای عالی است و بهترین انتخاب برای یک مدل بسته بندی استوانه ای برای طعم و نمایش نام های مختلف قهوه ، شکلات داغ یا ادویه جات است.

5. ماکت ساختگی و حضور دختری که هدیه را دریافت کرده است
می توانید از این چیز شگفت انگیز برای پیچیدن بسیاری از آهنگ ها استفاده کنید. می توانید نام بسته بندی را برای طرح ها ، ساعت ها ، انواع جدید تلفن ها ، اسبابک ها یا هر چیز دیگری بررسی کنید. بهشت مرز است.

6. نمونه ای از کیف های هدیه ، زنی را روی صندلی نشان می دهد
چه چیزی بهتر از این است که بتوانید محصولات مارک دار خود را در این همه سبک و اندازه به نمایش بگذارید؟ این کیسه بسته بندی نمونه به شما امکان می دهد کیسه های کادویی از اندازه های کوچک تا متوسط ​​تا بزرگتر داشته باشید.

7- زنی که در نزدیکی با قالب بطری آب آلومینیومی تمرین می کند

اگر یک طرح برچسب عالی برای یک شرکت ورزشی ایجاد کرده اید و به دنبال نمونه مناسب بسته بندی بطری برای آزمایش هستید ، چیزی بیشتر از این ماکت با یک بطری آب آلومینیومی در جلو با یک زن که در پس زمینه کشش دارد ، نگاه نکنید. .

8. برچسب ماکاپ که شامل مجموعه ای از دو بطری اسپری است
این دو بطری اسپری در اندازه های مختلف به شما فرصت خوبی می دهد تا دو ایده برای طراحی برچسب های مختلف برای یک محصول زیبایی یا یک مراقبت از پوست جدید یا آزمایش همان برچسب در اندازه های مختلف ارائه دهید. می توانید رنگ پس زمینه ماکت را متناسب با مارک تجاری تغییر دهید یا آن را کامل کنید.

9. برچسب ماکت مجموعه ای از بطری های صابون روی زمینه صاف
اگر به جای بطری های اسپری به دنبال مدل مجموعه ای از بطری های پمپ هستید ، این مدل برای شما مناسب است. این ویژگی های سفارشی سازی بسیار بیشتری نسبت به نمونه بسته بندی بطری اسپری در بالا ارائه می دهد. نه تنها می توانید پس زمینه را تغییر دهید ، بلکه می توانید رنگ هر بطری و کلاهک آن را نیز تغییر دهید.

10. قالب شراب قرمز روی میز چوبی با انگور
مهم نیست که شراب چقدر عالی باشد ، اگر کسی در فروشگاه خودنمایی نکند ، کسی آن را پیدا نخواهد کرد. این مدل شگفت انگیز از یک بطری شگفت انگیز شراب قرمز به شما کمک می کند بهترین ایده های خود را آزمایش کنید و ببینید که آنها در زندگی واقعی چگونه ایستاده اند.

11. یک قالب از یک بطری شراب سفید و یک لیوان با انگور در نزدیکی یک میز چوبی
اگر به دنبال یک بطری بطری شراب سفید به جای یک شراب قرمز هستید ، این بسته بندی بسته بندی شده شراب سفید است که مربوط به بطری بطری شراب قرمز در بالا است. نور به طرز شگفت انگیزی روی انگور ، بطری و لیوان شراب می افتد تا طرح های شما را به بهترین شکل به نمایش بگذارد.

12. برچسب ماکت با دو ظرف پزشکی روی میز
آیا به دنبال یک نمونه بسته بندی مناسب برای پسوندهای خود هستید؟ این مدل بسته بندی دارویی شامل دو بطری روی میز چوبی با پس زمینه تار است که به شما اجازه می دهد طرح برچسب بسته شما برجسته شود.

13. نمونه برچسب آبجو ایستاده روی میز رستوران
اگر به دنبال مدل بسته بندی نوشیدنی برای آزمایش طرح برچسب آبجو خود هستید ، در جای مناسب قرار دارید. ما دو نقطه اتصال عالی برای انتخاب شما داریم. این به شما امکان می دهد برچسب خود را در یک سناریوی واقعی ببینید که کسی با همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده خود آبجو می نوشد. بطری آبجو تیره است و طرح برچسب شما در پس زمینه نقره ای قرار دارد.

14. یک بطری آبجو بسیار سرد لگر ، روی مدل سطح آبی
با استفاده از این مدل ، آبجو در یک بطری شفاف قرار دارد تا رنگ در پس زمینه متضاد آبی سرد نشان داده و عایق شود. برچسب خود را در این حالت درست بر روی بطری شفاف طراحی کنید ، برخلاف پس زمینه نقره ای ، مانند نمونه بالا.

15. نمونه برچسب یک بطری آب که روی میز پاسیو نشسته است
شما خوشمزه ترین آب میوه را در جهان خلق کرده اید ، برخی از برچسب ها را طراحی کرده اید و تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که با استفاده از یک نمونه بسته بندی بطری آب میوه ، طرح های خود را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک بیشتر به شما مناسب است. این بسته بندی بطری آب میوه دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. این شامل یک نمای نزدیک از یک بطری آب میوه است که محل برچسب آن کاملاً مشخص است و پس زمینه به آرامی تار می شود به طوری که برچسب توجه را به خود جلب می کند.

16. برچسب ماکاپ که شامل دو بطری شامپو زیر دوش است
اگر وظیفه ایجاد برچسب های شامپو و نرم کننده را بر عهده دارید ، این مدل بسته بندی که شامل بطری های دوقلو در یک دوش کاشی آبی است ، یک انتخاب عالی است. عکس های خود را بارگذاری کنید ، رنگ بطری را تنظیم کنید و کارتان تمام شد.

17. نمونه برچسب با یک بطری شیر در میز صبحانه

یک مدل عالی برای بسته بندی یک نوشیدنی برای نشان دادن برچسب شیر یا آب شما ، این مدل از زن جوانی است که پشت میز صبحانه نشسته و پنکیک ، آبغوره و قهوه جلوی او نشسته است. و البته ، یک بطری بزرگ خوب با قسمت مخصوص برچسب شما در قسمت جلو به وضوح نشان داده شده است.

18. نمونه برچسب با شیشه پلاستیکی
این نمونه بسته بندی شیشه برای کرم ها و معجون های زیبایی و همچنین محصولات مو ایده آل است. برچسب طراحی شده خود را بارگذاری کنید ، رنگ زمینه را تغییر دهید و یک مدل عالی آماده آزمایش طرح ها و ارائه به مشتریان دارید.

19. مدل فیلم متحرک زن جوانی که در حال نوشیدن آب است
این عکس متحرک پویا که نشان می دهد یک زن جوان از یک بطری در حال نوشیدن است ، یک مدل بسته بندی نوشیدنی عالی برای نشان دادن جدیدترین طرح های شما برای آب های مختلف با طعم ، آب میوه ها یا فقط آب ساکن و گازدار است.

20. بطری اسپری سفید ماکت روی میز چوبی با تمیز کردن انسان
آیا شما یک شوینده جدید سازگار با محیط زیست طراحی کرده اید و برای ارائه محصول خود در یک سناریوی واقعی به یک مدل ساختگی نیاز دارید؟ سپس این مدل از بسته بندی بطری های اسپری را بررسی کنید که دارای یک بطری اسپری خانگی است که روی میز مقابل عکس نشسته است ، در حالی که شخصی پنجره ای را در پس زمینه تاریک تمیز می کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید