بلاگ

موزه‌ی موسیقی | نقد وبررسی بازی Kingdom Hearts: Melody of Memor

Kingdom Hearts: Melody of Memory سرانجام امروز در کنسول های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است و تاکنون با استقبال نسبتاً خوبی روبرو شده است. در همین راستا می توانید نقد و بررسی های این اثر را مشاهده کنید.

بسیاری از گیمرها با سری Kingdom Hearts آشنا هستند و آن را تجربه کرده اند. اکنون آخرین نسخه از این سری Kingdom Hearts: Melody of Memory نام دارد که با سبک های اکشن و موسیقی مدار خود می تواند بسیاری از گیمرها را راضی کند. در این عنوان شما قادر به انتخاب یکی از 20 شخصیت هستید و وارد صحنه های نبرد می شوید. بیش از 140 موسیقی در این بازی وجود دارد ، انتخاب هر یک به سلیقه شما بستگی دارد. در این بازی یک قسمت آنلاین نیز وجود دارد که می تواند با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه شود. به طور کلی می توان نتیجه گرفت که این نسخه از نظر سبک و گیم پلی بسیار متفاوت از گذشته است. بنابراین اگر به این ژانرها علاقه دارید ، به هیچ وجه Kingdom Hearts: Melody of Memory را از دست ندهید. چندی پیش نسخه نمایشی این اثر در دسترس قرار گرفت که می توانید برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید.

قابل ذکر است که اسکوئر انیکس همزمان مسئول ساخت و انتشار Kingdom Kingdoms: Melody of Memory بود. باید دید واکنش گیمرها و طرفداران سری Kingdom Hearts نسبت به این نسخه چگونه خواهد بود. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز منتقدین برتر در زمینه بازی های ویدیویی بررسی ها و رتبه بندی های خود را در مورد این اثر منتشر کرده اند که در پایان بررسی خواهیم کرد.

بررسی های قابل اعتماد 9/10

Kingdom Hearts: Melody of Memory را باید یک بازی ارزشمند در سری Kingdom Hearts دانست و مطمئناً توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب خواهد کرد. این بازی استعداد و تجربه تیم سازنده را به نمایش می گذارد و ما این موضوع را به آنها تبریک می گوییم. موسیقی به این نام را می توان بهترین ویژگی آن دانست ، بسیار شنیدنی و مهیج است.

OG 9/10

به طور کلی ، Kingdom Hearts: Melody of Memory یک تجربه بسیار خاص و منحصر به فرد برای ما بود. واضح است که تیم سازنده تلاش زیادی برای گیم پلی این بازی کرده و معماهای بی شماری را می توان در آن یافت. با در نظر گرفتن قیمت ، بازی کاملاً ارزش امتحان کردن را دارد و ما آن را به همه گیمرها پیشنهاد می کنیم.

Impulsegamer 8.6 / 10

تیم سازنده از بسیاری از ویژگی های بازی های کلاسیک و مدرن برای ایجاد Kingdom Hearts: Melody of Memory استفاده کردند و این جذابیت را بیشتر کرد. اگر از طرفداران سری Kingdom Hearts هستید شخصیت های این نسخه برای شما به یادگار می مانند. این عنوان مطمئناً مورد توجه طرفداران فیلم های اکشن و موسیقی قرار خواهد گرفت.

IGN ITALIA 8.5 / 10

اگر به موسیقی متنوعی علاقه دارید ، Kingdom Hearts: Melody of Memory بهترین انتخاب برای شماست. بدون شک این بازی یکی از بهترین بازی های موسیقی است که تاکنون دیده ایم و امیدواریم سازندگان برنامه های خوبی برای آینده آن داشته باشند.

خبرچین بازی 8/10

Kingdom Hearts: موسیقی ملودی حافظه ذهن بازیکنان را تحت تأثیر قرار داده و آنها را هیجان زده می کند. این به آنها امکان می دهد در آینده عنوان را دوباره مرور کنند و از آن لذت ببرند. در یکی از بخشهای این کار ، می توانید تا آنجا که می توانید به بازی ادامه دهید و سوابق را جابجا کنید. ما این حالت را بسیار دوست داریم و توصیه می کنیم آن را از دست ندهید. موسیقی های دیگری نیز برای این بازی وجود دارد که باید بعداً آنها را باز کنید.

BP 7.5 / 10

کاملاً مشخص نیست که چرا Kingdom Hearts: Melody of Memory ساخته شده است. زیرا با نسخه های قبلی از زمین به آسمان متفاوت است. با این حال ، ما اطمینان داریم که طرفداران این مجموعه و ژانرهای اکشن و موسیقی آن به زودی به آن معتاد می شوند. در این عنوان موسیقی وجود دارد که برخی از آنها از کارهای مهم دیگر گرفته شده است. محیط بازی و به طور کلی گیم پلی بازی کمترین نقص را دارد و همین امر در آینده نزدیک تعداد طرفداران آن را افزایش می دهد. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم تیم توسعه چه به روزرسانی هایی را برای آن به ارمغان می آورد.

هزاره 7.5 / 10

سازندگان از شخصیت ها و نقشه های نسخه های قبلی سری Kingdom Hearts برای Kingdom Hearts: Melody of Memory استفاده کردند که به طور کلی عملکرد آنها در این زمینه باید مثبت ارزیابی شود. البته سبک نواختن کاملاً تغییر کرده و موسیقی در این میان نقش اول را دارد. موسیقی این اثر در ژانرهای مختلف ارائه شده و مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت.

HARDCORE GAMER 7/10

Kingdom Hearts: Melody of Memory ثابت کرده است که از نظر موسیقی و سرگرمی بسیار موفق است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید