بلاگ

منتشر شدن تریلر تازه‌ای از بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town.

استودیوی Marvelous که پیش از این Story of Seasons: Pioneers of Olive Town را معرفی می کرد ، امروز تریلر جدیدی از گیم پلی بازی را برای علاقه مندان منتشر کرد. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتر را با این فیلم مشاهده کنید.

بسیاری از گیمرها با سری Story of Seasons آشنایی دارند و نسخه های مختلف آن را در سیستم عامل های مختلف تجربه کرده اند. اکنون آخرین نسخه این مجموعه Story of Seasons: Pioneers of Olive Town نام دارد که با سبک معمول شبیه سازی کشاورزی می تواند بسیاری از افراد را به وجد بیاورد. از تغییرات این نسخه نسبت به گذشته ، باید به تجهیزات ، کیفیت و مأموریت های بسیار بیشتری اشاره کنیم و باید دید واکنش طرفداران نسبت به این موضوع چگونه خواهد بود. در این عنوان شما از پدربزرگ خود زمینی وسیع و چشم نواز خواهید گرفت و باید با ابزار و مهارت مورد نیاز در آن به کشاورزی و دامداری بپردازید. فراموش نکنید که دوستان زیادی نیز دارید که در این راه به شما کمک می کنند. با فروش محصولات می توانید وسایل و تجهیزات مفیدی را نیز خریداری کنید.

از ویژگی های جالب Story of Seasons: Pioneers of Olive Town می توان به مزارع مختلف ، گیم پلی خیره کننده و اتفاقات غیرمنتظره اشاره کرد که بدون شک هیجان شما را بیشتر خواهد کرد. لازم به ذکر است که Marvels و Oxide Games (XSEED Games) به ترتیب در ساخت و عرضه این بازی نقش داشته اند. بنابراین اگر از طرفداران سبک ذکر شده هستید ، از تجربه این کار دریغ نکنید.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town قرار است در تاریخ 25 مارس 2021 در کنسول Nintendo Switch در ژاپن منتشر شود و نسخه غربی آن در 3 آوریل 1400 منتشر خواهد شد در 23 مارس به دست علاقه مندان می رسد ، 2021. امروز ، فیلم جدیدی از عنوان ذکر شده موجود است که در پایان مشاهده و بارگیری می شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید