بلاگ

معرفی قابلیت جدید جدید پلی‌استیشن ۵

طبق حق ثبت اختراع جدید سونی برای پلی استیشن 5 ، گزارش شده است که این شرکت قصد دارد رابط شبکه جدیدی در بازی به کنسول اضافه کند.

از زمان عرضه کنسول پلی استیشن 5 ، سونی سعی کرده است با ارائه بروزرسانی های بیشتر و افزودن ویژگی های جدید ، رضایت بازیکنان را از راحتی بیشتر کند. اکنون با توجه به حق ثبت اختراع جدید این کنسول ، به نظر می رسد که سونی قصد دارد فرصت افزودن بازی های درون بازی را به پلی استیشن 5 اضافه کند.

بسیاری از شرکت ها تلاش می کنند با ثبت ایده های جدید و آزمایش آنها برای خود ، کیفیت محصولات خود را بهبود بخشند. بسیاری از این ایده ها و اختراع ثبت شده به دلیل ظرفیت کافی کنار گذاشته می شوند ، اما بسیاری از آنها راه خود را به محصولات نیز باز می کنند.این اختراعات همچنین اطلاعات بیشتری در مورد محصول به مخاطب می دهد. جایی که شرکت در آن فعالیت می کند. مانند حق ثبت اختراع اعلام شده اضافه شدن فناوری Haptic Feedback به هدست PlayStation VR. بسیاری از این حق ثبت اختراع مطمئن نیستند که چه زمانی به محصول اضافه می شود ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که به دلیل سادگی امکان اضافه شدن سریع را دارند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط اختراع ثبت شده جدید Sony ، کاربران می توانند متن و صدا را در بازی ایجاد کرده و آن را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارند. این ویژگی برای کاربرانی که در تکمیل مرحله به کمک نیاز دارند ، خصوصاً برای عناوین بدون بخش توقف ، بسیار کمک خواهد کرد. این مفهوم بسیار شبیه به کتاب است و در Super Mario Maker 2 به تصویر کشیده شده است.

 

گفته می شود که این حق اختراع PlayStation 5 بخشی از ساخت راهنمای بازی های فضایی است ، بنابراین طبق این بیانیه ، به نظر می رسد این ویژگی احتمالاً تجربه گیمرها را از بازی های مختلف ، مانند حق ثبت اختراع ثبت شده توسط EA برای بهبود آمادگی جسمانی. ورزش ها.

این سیستم راهنما قطعاً به بسیاری از بازیکنان کمک خواهد کرد ، اما تنها در صورت صحیح بودن اطلاعات جمع آوری شده توسط بازیکنان ، دلیل افزودن این بخش صحیح بسیار مهم است زیرا برخلاف به روزرسانی PlayStation 5 ، شما برای بهبود عملکرد برنامه ، افزودن مولفه جدیدی که می تواند منجر به شکست شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید