بلاگ

معرفی بازی Sam & Max Save the World Remastered

SkunKape Games امروز در خبرهای خوب Sam & Max Save the World Remastered را معرفی کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، فیلمی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که بعداً با هم تماشا خواهیم کرد.

Sam & Max Save the World Remastered یک سری عناوین ماجراجویی است که نسخه اصلی آن چند سال پیش در دسترس گیمرها قرار گرفت و با استقبال نسبتاً خوبی روبرو شد. نسخه جدید با قیمت 19.99 دلار در تاریخ 2 دسامبر سال 2020 روی پلتفرم و کنسول کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد. انتظار می رود این عنوان از زبان های انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، لهستانی ، مجارستانی و روسی پشتیبانی کند تا بازیکنان از اکثر نقاط جهان می توانند آن را تجربه کنند.

این برای تیم سازنده پایان کار نیست و آنها قصد دارند نسخه های دیگری از سری Sam & Max مانند Sam & Max: eyond Time and Space و Sam & Max: The Devil`s Playhouse را بازسازی کنند. حال باید منتظر ماند و دید این تیم در آینده چه عملکردی را ارائه می دهد.

Sam & Max Save the World Remastered در مورد دو شخصیت دوست داشتنی است که همیشه ماجراهای مهیج را در کنار هم دارند. سام ، یک کارآگاه ماهر ، این بار در تلاش است تا یک مورد مرموز دیگر را پیدا کند و دوستش مکس ، یک خرگوش ، در این راه به او کمک خواهد کرد. تاکنون کتابهایی از این دو شخصیت منتشر شده است که محبوبیت بیشتری نیز کسب کرده اند.

تغییرات در این نسخه نسبت به گذشته شامل بهبود عملکرد گرافیکی و کیفیت بازی و همچنین اضافه شدن چندین موسیقی جدید است. این پازل ها حتی از همیشه جذاب ترند به طوری که همه چیز برای تجربه یک بازسازی خوب آماده است. از داستان Sam & Max Save the World Remastered نیز نباید غافل شد. زیرا بازیکنان را تا آخرین لحظه کنجکاو نگه می دارد.

از انتشار نسخه های دیگر این عنوان خبری نیست ، اما اگر جزئیات بیشتری درباره Sam & Max Save the World Remastered دریافت کنید ، به شما اطلاع خواهیم داد. امروز پیش پرده ای از این اثر در دسترس است که می توانید در انتها مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید