بلاگ

معرفی بازی SaGa Frontier Remastered

به گزارش سایت خبری دانش گیم، Square Enix در گزارش های تازه ی خود بازی SaGa Frontier Remastered را ارائه داده و اطلاعات مفیدی را از آن در دسترس قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خبر ما را دنبال کنید.

مقدمه SaGa Frontier Remastered توسط استودیوی Square Enkis ناگهان شکل گرفت و بازی کمتر قابل پیش بینی بود. کسانی که به نسخه قدیمی این اثر علاقه مند هستند ، بسیار مشتاق هستند که این عنوان را امتحان کنند. SaGa Frontier یک سری بازی های اکشن و نقش آفرینی است که اولین بار در دهه 1990 به بازیکنان رسید و با استقبال نسبتاً خوبی روبرو شد. اکنون ، طی سالیان گذشته ، این شرکت تصمیم به تولید نسخه اصلاح شده آن گرفته است و باید دید تا چه حد موفق خواهد شد.

انتظار می رود SaGa Frontier Remastered در اواسط سال 2021 در دسترس باشد. در این بازی شما می توانید یکی از هفت قهرمان اصلی داستان را راهنمایی کنید و ماجراجویی خاص خود را داشته باشید. جالب است بدانید که هر یک از این شخصیت ها داستان ، ظاهر و مهارت های خاص خود را دارند ، بنابراین انتخاب آنها کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. البته هدف مشترک همه اینها جلوگیری از تحقق خواسته های پادشاهی ظالم است.

همانطور که تصور می کنید ، نسخه اصلاح شده SaGa Frontier با تغییرات گسترده ای همراه خواهد بود. مسلماً محیط بازی کمی متفاوت خواهد بود. زیرا تیم سازنده سعی کرد فضای خود را تا حدود زیادی حفظ کند. با این حال ، ما هنوز کیفیت و گرافیک را بهتر از گذشته دیدیم. شخصیت های این عنوان افزایش یافته اند و بازیکنان می توانند از این پس سایر رویدادها را امتحان کنند. سایر مطالب جدید شامل سلاح است. بدون شک همه این ویژگی ها می توانند طرفداران را راضی کنند.

SaGa Frontier Remastered قرار است به دارندگان سیستم عامل های رایانه شخصی ، کنسول های PlayStation 4 و Nintendo Switch و همچنین سیستم عامل های Android و iOS دسترسی پیدا کند. جزئیات بیشتر و برخی از فیلم ها در روزهای آینده انتظار می رود. در صورت انتشار اخبار بیشتر در این زمینه شما عزیزان را مطلع می کنیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید