بلاگ

مشخص شدن تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Unreal Life

امروز استودیوی Hako Seikatsu و Rome 6 تریلر جدیدی از بازی Rome 6 (داستان 6) که پیش از این از انتشار نسخه غربی بازی Unreal Life خبر می داد ، امروز تاریخ دقیق انتشار را رونمایی کرد که می تواند خبر مهمی برای بسیاری از گیمرها باشد. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این خبر را مشاهده کنید.
و Yokaza که به ترتیب وظیفه ساخت و انتشار Unreal Life را بر عهده دارند ، در خبرهای خوبی اعلام کردند که نسخه غربی بازی در 19 نوامبر سال 2020 منتشر می شود. در اختیار دارندگان Nintendo قرار خواهد گرفت سیستم عامل کامپیوتر و کنسول را تغییر دهید. این عنوان اولین بار در ماه مه در دسترس صاحبان ژاپنی نینتندو سوییچ قرار گرفت و با استقبال نسبتاً خوبی روبرو شد. این امر تیم سازنده را بر آن داشت تا برای افزایش محبوبیت و علاقه مندان به این کار از جمله ارائه چندین به روزرسانی گام بردارد و باید دید آینده چه خواهد بود.

Unreal Life مجموعه ای از داستان های ماجراجویی است که داستان دختری به نام ساکورا را روایت می کند. این دختر که در ابتدا به نظر می رسید یک فرد خوشبخت است ، پس از وقایع ناگوار حافظه خود را کاملا از دست می دهد و مجبور است با این موضوع کنار بیاید. در طول راه ، او تصمیم می گیرد سفری پرماجرا و هیجان انگیز را آغاز کند تا کم کم خاطرات کودکی خود را بیاد آورد. به این ترتیب ، شما باید به ساکورا کمک کنید و معماهای مختلف را حل کنید. در برخی از ماموریت های این عنوان ، شما باید به گذشته سفر کرده و در آنجا یک ماجراجویی داشته باشید که این بخش ها به دنبال محبوبیت گیمرهای ژاپنی بوده اند. اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، به هیچ وجه Unreal Life را از دست ندهید. انتظار می رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری همراه با چند فیلم از این اثر ارائه شود. Y of Seasons: Pioneers of Olive Town منتشر شد

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید