بلاگ

مشخص شدن تاریخ انتشار بازی جدیدRush Rally 3

این روزها سازنده بازی Rush Rally 3 پشتیبانی خوبی از این بازی دارد. در همین راستا ، آخرین بروزرسانی این کار قرار است چند روز دیگر به دست علاقه مندان برسد که در ادامه می توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.

Rush Rally 3 یکی از سری عناوین اتومبیلرانی و اتومبیلرانی است که برای اولین بار در سال 2019 در نینتندو سوییچ و تلفن های هوشمند و دقیق تر در سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و واکنش های مثبتی در مورد آن وجود داشت. بهترین خبر برای طرفداران این است که آخرین به روزرسانی در 19 نوامبر سال 2020 در دسترس خواهد بود. تیم سازنده این خبر را در پست توییتر خود تأیید کردند.

در این بروزرسانی به نام Gravel Tracks ، سه کشور دیگر به نقشه های بازی اضافه می شوند. سایر محتویات شامل 6 اتومبیل و 4 حالت جدید است که بدون شک به جذابیت بازی می افزاید. بد نیست بدانید که از این پس هوا در طول بازی تغییر خواهد کرد و این دقیقاً همان چیزی است که هواداران انتظار داشتند. از زمان معرفی عنوان ، تیم سازنده قول داده اند بازی به اندازه کنسول را منتشر کند و این اتفاق می افتد.

Rush Rally 3 در فروشگاه Google Play و App Store در دسترس است و نسخه Premium با قیمت 4.99 دلار به فروش می رسد. البته پرداخت های درون برنامه ای نیز در بازی دیده می شود و بازیکنان قادر به خرید برخی از اقلام و اتومبیل های موجود در آن هستند. اگر کنسول Nintendo Switch دارید ، باید بدانید که قیمت این بازی روی این کنسول 14.99 دلار است. اگر اخبار بیشتری درباره این بازی دریافت می کنید یا Gravel Tracks را به روز می کنید ، ما آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید