بلاگ

مسابقات قهرمانان | نظرات و امتیازات بازی Hyperbrawl Tournament.

مسابقات Hyperbrawlسه سال پیش در سیستم عامل PC راه اندازی شد و سپس به دارندگان iOS رسید. این عنوان اکنون به کنسول های نینتندو سوییچ ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است ، در زیر بررسی و رتبه بندی می شود.

مسابقات Hyperbrawlیک بازی اکشن و ماجراجویی بسیار جالب است که می تواند طرفداران این سبک ها را ساعت ها سرگرم کند. بهترین قهرمانان جهان با ظاهر و مهارت های مختلف در این بازی گرد هم می آیند ، بنابراین می توانید با انتخاب آنها مشکلات و سرگرمی ایجاد کنید. یکی از نکات جالب در مورد این بازی ، انواع سلاح هایی است که ممکن است گیمرها به آن علاقه مند باشند. در قسمت آنلاین نیز می توانید به صورت تیمی یا انفرادی در نبردها شرکت کنید و با پیروزی امتیازات لازم را بدست آورید. هدف تیم سازنده هنگام ساخت این بازی نه تنها جنگیدن ، بلکه گرفتن سرگرمی های دیگر در آن است. در مجموع ، این بازی دارای 12 شخصیت و 3 حالت اصلی است و باید منتظر ماند و دید در آینده به آنها اضافه می شود یا خیر. در طول بازی با مشکلاتی روبرو خواهید شد که برای پیشرفت باید حل شوند.

خوب است بدانید که Milky Tea همزمان مسئول ایجاد و انتشار مسابقات Hyperbrawl بود. علاوه بر این ، همانطور که گفته شد ، برخی از حالت های این بازی به صورت آنلاین در دسترس هستند و می توانید آنها را با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان امتحان کنید. سرانجام ، بررسی ها و ارزیابی های این کار امروز کامل شد ، که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

گزارش جهانی نینتندو 7.5 / 10

مسابقات Hyperbrawl بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده است و ما فکر می کنیم بسیاری از گیمرها آن را دوست خواهند داشت. یکی از مشکلات بازی خط داستانی است که تیم سازنده آنطور که انتظار می رفت از پس آن برنیامد. قسمت چندنفره این بازی نیز دارای مشکلاتی است و گزینه های زیادی در دسترس ندارد. شاید بارزترین ویژگی مسابقات Hyperbrawl ، گیم پلی فراگیر آن باشد.

Nintendolife 7/10

مسابقات Hyperbrawl یک بازی زیبا و اعتیاد آور است که دارای شخصیت های کاملاً متفکر است. در طول بازی ، سلاح ها و ابزارهای جالبی به بازیکنان ارائه می شود که به دلیل محبوبیت احتمالی آن در آینده ، نباید از آنها چشم پوشی کرد. همچنین استفاده از استراتژی های خلاقانه برای از بین بردن دشمنان بسیار مهم است. بخش گروه Hyperbrawl نقاط ضعف خود را دارد و ما امیدواریم که سازندگان بلافاصله نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

فرهنگ XENA 6/10

رمز و رازها و لحظات خنده دار زیادی در گیم پلی بازی وجود دارد و این را باید یکی از دلایل سرگرمی طرفداران دانست. متأسفانه بسیاری از افراد هنوز با این بازی آشنایی ندارند و به همین دلیل ، گاهی اوقات شروع مسابقات اغلب به تأخیر می افتد. تیم سازنده باید در اسرع وقت وارد عمل شوند و با اقدامات خاص خود تعداد طرفداران شما را افزایش دهند تا افراد دیگر را در بازی از دست ندهند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید