بلاگ

مدیر PlayStation: راه اندازی IP های جدید بسیار خطرناک است.

سونی همیشه آدرس های IP جدیدی را به هر نسل از کنسول های خود معرفی کرده است. در نسل هشتم ، علاوه بر انتشار بازی های معروف مانند Uncharted 4 ، The Last of Us Part 2 و God of War ، شاهد انتشار IP های جدیدی مانند Horizon Zero Dawn و Ghost of Tsushima بودیم. با این حال مدیر PlayStation 5 معتقد است که راه اندازی آدرس های IP جدید بسیار خطرناک و مخاطره آمیز است.

تقریباً همه ناشران در صنعت بازی معتقدند که توسعه و راه اندازی IP جدید همیشه خطرناک است. آقای جیم رایان ، مدیر PlayStation ، این نظر را دارد. وی در مصاحبه ای با وب سایت GQ گفت كه در حالی كه سونی قصد دارد رویكرد فعلی عناوین اختصاصی را ادامه دهد ، اما معرفی IP های جدید و ویژگی های جدید به دلیل سرمایه گذاری كه لازم دارند ، همیشه اقدامی بسیار پر خطر است. ویراستار. .

وی در این باره گفت:

ما در حال حاضر بازی های خوبی را انجام می دهیم و مطمئناً قصد داریم آن روند را ادامه دهیم. بهترین نکته در مورد بازی های پرفروش این است که آنها به نسخه گیشه ای نیاز دارند. ساخت این روزها بیش از 100 میلیون دلار هزینه دارد. در نسل 8 ما IP های جدید کنسول PlayStation 4 را معرفی می کنیم که همیشه خطرناک و پرخطر محسوب می شود. برای ورود یک IP جدید به بازار ، باید اعتماد زیادی به گیشه و فروش داشته باشید.

با عرضه عناوین جدیدی مانند Horizon Zero Dawn و Ghost of Tsushima در نسل هشتم ، سونی از نظر نقد و بررسی و فروش بسیار موفق عمل کرده است. با توجه به این موفقیت ، به نظر می رسد که سونی IP های جدیدی را برای نسل جدید و سالهای آینده معرفی خواهد کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید