بلاگ

مدیر تولید ارشد Unity Engine: سری Xbox S دستگاهی بسیار قدرتمند است.

معرفی کنسول 300 دلاری ارزان تر در نسل جدید اقدام جالبی از طرف مایکروسافت بود. اگرچه فروش سری Xbox S احتمالاً طی سالهای آینده به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت ، اما برخی از توسعه دهندگان نگران ضعف مشخصات سخت افزاری کنسول نسبت به سری X Xbox و تفاوت های بزرگ بین آنها هستند. با این حال ، برخی از توسعه دهندگان دیگر نظرات مختلفی دارند.

اخیراً وب سایت Gamingbolt مصاحبه ای با توسعه دهنده ارشد موتور Unity انجام داده است که یکی از موتورهای پرکاربرد در ساخت بازی است. در این مصاحبه ، آقای eret iby ، مدیر تولید در Unity و آقای Tomas Sala ، طراح بازی در The Falconeer ، درباره کنسول سری Xbox S بحث کردند. هر دو معتقدند که این کنسول از قابلیت ها و قدرت بالایی در نسل جدید برخوردار است.

آقای بیبی در این رابطه اظهار داشت:

لازم به ذکر است که اکثر افراد صفحه نمایش 4K و 120 ندارند ، بنابراین مخاطبانی وجود دارند که کنسول سری Xbox S برای آنها طراحی شده است. آنها ممکن است به برخی از جزئیات و ویژگی هایی که کنسول سری Xbox X می تواند ارائه دهد ، نیازی نداشته باشند. با این حال ، باید به یاد داشته باشیم که سری S یک دستگاه فوق العاده قدرتمند است ، زیرا این تفاوت های سخت افزاری بر ارائه تجربه مشابه با وضوح پایین تر

وی افزود که کنسول سری S Xbox تقریباً تمام عملکردهای لازم برای قدرتمند بودن را دارد. این موارد شامل Ray Tracing ، درایو SSD و پردازنده تقریباً یکسان هستند.

این یک رویکرد هوشمندانه است. Xbox Series S از ردیابی پرتو و SSD پشتیبانی می کند و پردازنده مرکزی آن تقریباً مشابه Xbox X Series است. این کنسول نه تنها از وضوح 4K پشتیبانی می کند ، که همیشه لازم نیست. امیدوارم کنسول سری Xbox S یک تفاوت واقعی برای نسل جدید باشد.

Sala ، توسعه دهنده The Falconeer ، خاطرنشان کرد که به لطف ویژگی هایی مانند Smart Delivery ، توسعه دهندگان با اختلاف قدرت بین X و سری S Xbox دست و پنجه نرم می کنند. وی افزود نسل جدید باید بیش از جهش بزرگ در جلوه های تصویری در بازی نوآوری داشته باشد و سخت افزار کنسول سری X X در اینجا مانعی ندارد.

تیم Xbox می تواند با معرفی Smart Delivery ، فارغ از اینکه در چه بستری آنها را تجربه می کنید ، بازی ها را بهینه کند. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد نسخه های بازی های X-Series و S-Series را بدون نیاز به حذف موارد بازیکنان منتشر کنند. من فکر می کنم این امر برای آنچه تجربه بازی در نظر گرفته شده محقق خواهد شد. این در مورد گرافیک و تصاویر واقعی نیست ، بلکه در مورد تجربیات ابتکاری ، باورنکردنی ، روان و جذاب است که بیش از هر چیز کاملاً واقع بینانه خواهد بود. مهمترین مطالب است و کنسول با بهترین بازی ها نمایش داده می شود.

مدتی پیش ، اندرو گوسن از تیم Xbox در مصاحبه ای گفت که کنسول سری Xbox S با سخت افزار ضعیف تر ، باعث تاخیر نسل 9 نمی شود ، بلکه حتی آن را بهبود می بخشد. در هر صورت گذشت زمان تعیین کننده این سال خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید