بلاگ

مدیر بخش کارگردانی بازی “جمجمه و استخوان ها “برکنار شد.

طبق اطلاعات جدید ، مدیر استودیوی یوبی سافت سنگاپور ، آقای هیوز ریکور ، که هم اکنون روی جمجمه و استخوان ها کار می کند ، برکنار شده است. وب سایت کوتاکو گزارشی در این مورد منتشر کرده است که به نکات مختلفی اشاره دارد.

به گفته کوتاکو ، آقای هیوز ریکور پس از دریافت ایمیل از مدیرعامل استودیوی یوبی سافت اخراج شد. ویرجینی هاس ، مدیر ارشد استودیوی یوبی سافت ، در بخشی از سخنان خود گفت:

نتایج بررسی مدیریت آقای ریکور توسط شرکای خارجی ما طی چند هفته گذشته ادامه کار در این سمت را برای وی غیرممکن کرده است.

اگرچه خانم هاس صریحاً دلیل اخراج خود را بیان نکرد ، اما نام وی ابتدا در میان ادعاهای بدرفتاری برخی از شخصیتهای اصلی یوبی سافت مطرح شد. براساس این گزارش ، یوبی سافت سنگاپور به دلیل رفتار نژادپرستانه و مبتنی بر جنسیت و بدون هیچ اقدام مدیریت مالی محکوم شد. ریکور خصوصاً به چندین مورد آزار و اذیت جنسی محکوم شد و به خاطر قلدری ، اظهارنظر تحقیرآمیز و اقدامات تلافی جویانه علیه کسانی که فکر می کرد در برابر او ایستاده بودند ، مشهور بود.

خانم هاس در بیانیه ای گفت كه متیو تورپ ، مدیرعامل یوبی سافت سنگاپور و دبی لی ، مدیر منابع انسانی ، انتقال روان در این دوره را تضمین می كنند. در همین حال ، خبر جدیدی درباره وضعیت آقای ریکور در وب سایت کوتاکو قرار گرفت.

سخنگوی Ubisoft گفت:

اکنون می توانیم تأیید کنیم که هیوز ریکو از سمت خود در استودیوی Ubisoft Singapore اخراج شده است ، اما با Ubisoft باقی خواهد ماند.

ریکور یک کارمند ارشد یوبی سافت است که به اتهاماتی مانند بدرفتاری و سو abuse استفاده اخراج شد. افرادی مانند اشرف اسماعیل پیش از این به دلایل مشابهی اخراج شده بودند.

با توجه به این وضعیت به نظر می رسد که زمان زیادی تا انتشار بازی Skull and ones باقی مانده است. پیش از این اعلام شده بود که روند ساخت این بازی برای مدتی متوقف شده و از همان ابتدا با ایده های جدید ساخت آن از سر گرفته شده است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید