بلاگ

محدودیت سرعت در سال آینده در دسترس خواهد بود.

تیم سازنده Speed ​​Limit که پیش از این بازی را معرفی می کرد ، امروز اعلام کرد که سال آینده در سیستم عامل های مختلف عرضه خواهد شد. همچنین ویدیویی از این عنوان وجود دارد که باعث می شود گیمرها بیش از گذشته با این کار آشنا شوند و می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

Speed ​​Limit یک سری بازی های پازل ، ماجراجویی و بازی است که در آن تیم سازنده از بسیاری از کارهای کلاسیک و مدرن الهام گرفته است. این عنوان در فوریه 2021 در رایانه های شخصی و پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود. البته هنوز تاریخ دقیق راه اندازی آن مشخص نیست و باید منتظر اخبار اضافی در روزهای آینده باشیم. گفتنی است ، دو شرکت Gamechuck و Chorus Worldwide به ترتیب در تهیه و انتشار این اثر مشارکت دارند.

Speed ​​Limit داستان قطار سریع السیری را روایت می کند که به مقصد می رود اما ناگهان دچار حادثه ای می شود و این شما هستید که باید زندگی خود و سایر مسافران را نجات دهید. سرعت و دقت در این عنوان بسیار مهم است و اگر این دو اصل را رعایت کنید ، در بسیاری از مأموریت ها موفق خواهید بود. با شما معما های چالش برانگیز و اعتیاد آوری زیادی روبرو خواهید شد که باید در زمان مناسب آنها را حل کنید. تجربه این عنوان در ابتدا ممکن است کمی دشوار به نظر برسد ، اما سپس به آن عادت کرده و با فضای آن بیشتر آشنا می شوید. شخصیت اصلی نیز توانایی های عجیب بسیاری دارد و این می تواند به نجات جان بسیاری از افراد کمک کند.

واکنش های سریع و به موقع در بازی Speed ​​Limit بسیار مهم است. به طور کلی ، چندین قسمت مختلف در منوی این بازی وجود دارد که شاید بتوان حالت بی نهایت آن را در نوع خود بهترین دانست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پیش بروید و سوابق را یکی پس از دیگری جابجا کنید. بنابراین اگر طرفدار این سبک ها هستید ، Speed ​​Limit را به هیچ وجه از دست ندهید. همانطور که در بالا ذکر شد ، یک پیش پرده فراگیر از این اثر امروز در دسترس است که در پایان مشاهده و بارگیری می شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید