بلاگ

ماجراجویی با Vanessa Seven Knights: Time Wanderer بازی ها و امتیازات بازی.

Seven Knights: Time Wanderer سرانجام برای کنسول نینتندو سوییچ و iOS در دسترس است و تاکنون نظرات زیادی در مورد آن ارسال شده است. به همین مناسبت می توانید بررسی ها و رتبه بندی های این اثر را مشاهده کنید.

تاکنون نسخه های جالبی از سری هفت شوالیه در دسترس بوده و اکثر آنها بسیار محبوب شده اند. خوب است بدانید که این نسخه ها بیش از 60 میلیون بار توسط گیمرها بارگیری شده اند که بیشتر آنها مربوط به دارندگان گوشی های هوشمند است. اکنون نسخه جدیدی از این مجموعه به نام Seven Knights: Time Wanderer در نینتندو سوییچ و iOS منتشر شده است که داستان آن دنباله نسخه های قبلی است. در این عنوان شما باید شخصیتی به نام Vanessa را کنترل کنید و ضمن یافتن دوستان و رمز و رازهای مختلف ، سفری پرماجرا و هیجان انگیز را شروع کنید. تفاوت های این نسخه با نسخه قبلی شامل نقشه ها ، شخصیت ها و رویدادهای بسیار دیگری است. سیستم جنگی ونسا نیز بسیار ویژه است و بازیکنان ظرف چند دقیقه متوجه این موضوع می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اثر و تماشای ویدیویی از آن می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که وظیفه ایجاد و انتشار بازی Seven Knights: Time Wanderer به طور همزمان بر عهده استودیوی Netmarble Games بود. علاوه بر این ، این عنوان دارای بخش های آنلاین و چند نفره نیست و در همه بخش ها باید یک تریلر آفلاین و جداگانه داشته باشید. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز منتقدان برجسته در زمینه بازی های ویدیویی نیز نظرات و امتیازات مربوط به اثر فوق را در دسترس قرار دادند که در زیر بررسی خواهیم کرد.

پیکسل پر سر و صدا 6.5 / 10

Seven Knights: Time Wanderer با سیستم جنگی خاص و عجیب خود ، عنوانی متفاوت در سبک RPG ها به حساب می آید. من بودم. ماموریت های تکراری بدترین اشکال این عنوان این است که بازیکنان را آزار می دهد. البته طراحی شخصیت و روایت بازی در سبک آن جالب توجه است و حداقل می تواند برای دوست داران سبک فوق الذکر مناسب باشد.

SCREEN RANT 6/10

بسیار مشتاق بودیم که یکی از نسخه‌های سری Seven Knights را برروی کنسول نینتندو سوییچ تجربه کنیم و این اتفاق با Seven Knights: Time Wanderer رقم خورد. بازی در سبک نقش‌آفرینی است و خصوصیات خوب زیادی در خود دارد. در مجموع فکر می‌کنیم که عده‌ای از بازی‌بازان از آن لذت خواهند برد. ای کاش تیم سازنده زمان بیشتری را صرف ساخت جزئیات این اثر می‌کرد.

TouchArcade 6/10

سیستم مبارزات در بازی Seven Knights: Time Wanderer ساده و در عیم حال درگیر کننده است. برای کسب هر پیروزی در بازی باید راهبردهای خاصی را به کار برده و از فکرتان نهایت استفاده را ببرید. متاسفانه اکثر مبارزات و معماهای این عنوان تکراری هستند و نمی‌توان چندان با آن‌ها سرگرم شد. قیمت Seven Knights: Time Wanderer نیز بیست دلار است که به هیچ وجه برای چنین اثر کوچکی نمی‌ارزد.

Pocket Tactics 5/10

بی صبرانه منتظر توسعه‌ی یکی از نسخه‌های Seven Knights برروی کنسول نینتندو سوییچ بودیم، اما Seven Knights: Time Wanderer نتوانست انتظارات ما را برآورده کند. مبارزات در این عنوان به خوبی پیش نمی‌رود و با ایرادات فراوانی همراه است. همچنین باگ‌های گیم‌پلی این بازی بسیار زیاد است و بازی‌بازان از این موضوع ناراحت خواهند شد.

nintendolife 4/10

Seven Knights: Time Wanderer به هیچ وجه همچون نسخه‌های قبلی عنوان هیجان انگیز و جذابی است و بعدها در ذهن نخواهد ماند. شاید تنها طرفداران متعصب سری Seven Knights بتوانند نسخه‌ی جدید را بازی کرده و تا حدی از آن لذت ببرند. آثار فراوانی در سبک نقش‌آفرینی برروی کنسول نینتندو سوییچ و فروشگاه eShop در دسترس قرار دارند که می‌توانید آن‌ها را دریافت و تجربه کنید؛ چرا که حتی اگر از دوست داران این ژانر هستید، پیشنهاد ما این است که پولتان را برای بازی دیگری هزینه کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید