بلاگ

قسمت چندنفره Watch Dogs: Legion تا سال 2021 به تأخیر افتاده است

Ubisoft و Ubisoft Toronto Studios ، ناشر و خالق Watch Dogs: Legion ، اعلام کرده اند که به روزرسانی های قسمت چند نفره این عنوان از اوایل سال آینده در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

تیم سازنده پیامی ارسال کرده اند که در آن می خوانید:

به عنوان بخشی از برنامه های ما برای حل این بازی ، ما تصمیم گرفتیم که راه اندازی حالت آنلاین Watch Dogs: Legion را تا اوایل سال 2021 به تأخیر بیندازیم. این به ما فرصتی می دهد تا در حل مشکلات بخش یک بازیکن تمرکز کنیم و همچنین فرصت بیشتری برای قسمت چند نفره را امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که یک تجربه بی عیب و نقص در هنگام راه اندازی به کاربران ارائه می شود.

Ubisoft به زودی بروزرسانی 2.20 را در دسترس کاربران چند پلتفرمی قرار خواهد داد که علاوه بر افزودن دکمه Save Game به نسخه رایانه شخصی ، چندین مشکل دیگر با Watch Dogs: Legion نیز برطرف خواهد شد.

Watch Dogs: Legion در حال حاضر در کنسول های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس ایکس سری ، سری S ، سرویس Google Studio و رایانه در دسترس است. می توانید نقد و بررسی این بازی توسط مصطفی زاهدی با عنوان “لندن و هزاران قهرمان” را از طریق لینک مطالعه کنید. همچنین ، اگر قصد خرید بازی را دارید ، پیشنهاد می کنیم ویدیوی برجسته این عنوان را در وب سایت خبری گیمفا تماشا کنید و با نکات برجسته این عنوان بیشتر آشنا شوید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید