بلاگ

قرارگیری New Star Baseball روی iOS

همانطور که در گذشته قول داده شده بود ، استودیوی New Star Games امروز New Star aseball را برای iOS منتشر کرد.

گفته می شود این شرکت وظیفه ایجاد و راه اندازی همزمان New Star aseball را داشته و امروز رسماً بازی را برای iOS اعلام کرد. انتشار نسخه اندرویدی این بازی همچنان در هاله ای از ابهام است و باید دید این اتفاق می افتد یا خیر.

همانطور که از نامش مشخص است ، New Star aseball ، در این بازی ورزشی شما باید قهرمان و تیم مورد علاقه خود را هدایت کنید و به ورزش هیجان انگیز بیس بال بپردازید. مسابقات مختلفی در این بازی وجود دارد که هر یک می توانند نقش مهمی در سرگرمی بازیکنان داشته باشند. افراد مشهور بسیاری در این زمینه نیز در این کار حضور دارند. همچنین در قسمت New Star aseball می توانید شخصیت مورد علاقه خود را ایجاد کرده و از آن در تیم ها استفاده کنید. شخصی سازی یکی دیگر از نکات برجسته بازی است که نباید از آن غافل شد. یکی از اعضای تیم تولید در مورد این عنوان گفت:

بدون شک ، کنترل شخصیت ایجاد شده توسط بازیکن می تواند جذابیت New Star aseball را دو چندان کند. همچنین می توانید این قهرمان را به مسابقات بیاورید و مهارت های او را ارتقا دهید. ما علاقه زیادی به واکنش مردم نسبت به این نام داریم. New Star aseball دقیقاً همان چیزی است که انتظار داشتیم.

کنترل بازی New Star aseball بسیار ساده است و شما می توانید با لمس صفحه نمایش تلفن هوشمند خود ، هر طور که دوست دارید رقابت را ارتقا دهید. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، به هیچ وجه جلوه ذکر شده را از دست ندهید.

دریافت New Star aseball از فروشگاه App رایگان است ، اما پرداخت های درون بازی وجود دارد و برای تهیه برخی از اقلام و تجهیزات باید هزینه کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید