بلاگ

فیل اسپنسر راننده دو طرفه را تحسین می کند.

بدون شک کنترلر DualSense یکی از بهترین و جدیدترین کنسول های پلی استیشن 5 است. این رئیس Xbox اخیراً از این مقام قدردانی کرده است.

تاکنون گیمرها ، توسعه دهندگان و منتقدان از کنترلر DualSense و ویژگی های آن تمجید کرده اند. در مصاحبه ای با وب سایت The Verge ، فیل اسپنسر از این کنترل کننده تمجید کرد.

آنچه تولیدکنندگان با کنترلر DualSense انجام داده اند را تحسین می کنم. نه فقط به دلیل مشخصات کنترل کننده ، بلکه فراتر از آن. من معتقدم که در این صنعت باید نوآوری ها و اختراعات جدید را از یکدیگر یاد بگیریم. خواه یک سرویس Game Pass باشد ، یا یک فناوری جدید در کنترل کننده یا Wii در گذشته. اقدامات سونی و نینتندو بر کار و حرکت ما تأثیر گذاشته است.

اما چرا مایکروسافت کنترل کننده جدیدی مانند DualSense را آزمایش نکرد؟ اسپنسر در این مصاحبه مقداری این موضوع را مطرح کرد.

کنترل کننده Xbox به نوعی پیش فرض شده است. این حتی در خارج از تنظیمات بازی نیز صادق است که همیشه برای من عجیب است. من شخصی را مشاهده می کنم که یک ربات را کنترل می کند و او در جایی از موقعیت کسب و کار از کنترل کننده Xbox استفاده می کند.

این همان چیزی است که باید در مجموعه ها و زیر مجموعه های خود به آن فکر کنیم. همه کنترل کننده های ما از قابلیت های یکسانی برخوردار نیستند. کنترلر Elite دارای دکمه هایی در پشت و سایر عناصر است. فکر نمی کنم وجود آن مانع ما شود. در مورد انتظار مشترکی که مردم از کنترل کننده های ما و همه گیر بودن آنها دارند چیزی وجود دارد که فکر می کنم مثل یک طناب است. این مانع ابتکار عمل نمی شود. به طور خاص ، ما باید در مورد همه چیزهایی که وجود دارد فکر کنیم. ما نمی توانیم برای معرفی یک کنترلر جدید عجله کنیم ، زیرا اکنون انتظارات زیادی در مورد نحوه کار آن وجود دارد. از همه مهمتر ، ما می توانیم نوآوری کنیم و می خواهیم ببینیم که همه شرکت های دیگر چه کاری انجام می دهند. ما می خواهیم از آنها یاد بگیریم و موارد ضروری را در کار خود اعمال کنیم.

طبق گفته های فیل اسپنسر ، به نظر می رسد در کنترلرهای بعدی Xbox شاهد اخبار خواهیم بود. در هر صورت ، باید منتظر بمانیم و ببینیم مایکروسافت چه برنامه هایی برای این مسئله دارد. در این مصاحبه ، رئیس ایکس باکس همچنین در مورد چگونگی استخدام توسعه دهندگان سرویس Game Pass و همچنین راه اندازی سرویس XCloud برای تلویزیون های هوشمند در سال آینده صحبت کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید