بلاگ

فعالیت پیپل کن فلای بر روی دو بازی جدید AAA

طبق اطلاعات جدیدی که منتشر شده ، People Can Fly Studio در حال توسعه دو بازی جدید AAA است. این بازی ها قرار است در سال 2024 منتشر شوند.

استودیو People Can Fly تجربه زیادی در ایجاد شوترهای اول و سوم شخص دارد. استودیوی سازنده بازی های Painkiller و ulletstorm بازی جدید Outriders خود را در فوریه 2021 منتشر می کند. با این حال ، این همه ماجرا نیست و طبق اطلاعات جدید ، این استودیو در حال توسعه دو بازی جدید است.

سباستین Wojciechowski ، مدیر عامل PeoplePlay ، اخیراً تایید کرده است که این استودیو در حال توسعه دو بازی جدید AAA است. بر اساس داده های ارائه شده ، یکی از این بازی ها با همکاری Square Enix توسعه داده می شود ، در حالی که بازی دیگر با همکاری Take-Two Interactive و شرکت تابعه Private Division ساخته می شود.

Wojciechowski جزئیات بیشتری در مورد این پروژه های جدید ارائه داد. وی اعلام کرد که این دو بازی در حال حاضر با رمزهای رمز Gemini و Dagger در حال توسعه هستند. در پایان ذکر شد که قرار است این دو بازی در سال 2024 عرضه شوند.

در مورد این پروژه های جدید جزئیات بیشتری ارائه نشده است ، اما برخی از آنها قابل پیش بینی هستند. استودیو People Fly همیشه به خاطر ایجاد شوترهای اول و سوم شخص شناخته شده است ، بنابراین پروژه های جدید آنها نیز احتمالاً در آن سبک هستند.

Outriders ، آخرین توسعه از People Fly Fly Studio ، برای کنسول های سرویس PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One ، Xbox X Series ، S Series ، Google Studio و PC در 2 فوریه 2021 در دسترس خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید