بلاگ

فروش تعداد محدودی از کنسول های پلی‌استیشن ۵

به تازگی ، سونی در حساب توییتر خود اعلام کرده است که امروز راحتی محدودی را دریافت خواهد کرد.

کنسول سونی PlayStation 5 از همان ابتدا به دلیل کیفیت کرونا بالا و کارایی بالا ، کمیاب شناخته می شد و بسیاری از گیمرها خرید این محصول نهم را برای نسل های مختلف دشوار می دانند. 5 را به روش های غیرمعمول و سرگرم کننده به برخی از بازیکنان ارائه دهید. البته لازم به ذکر است که این تعداد محدود ، شانس علاقه مندان به خرید این محصول را کاهش می دهد و ممکن است اکنون فرصت خرید نداشته باشند.

طبق گفته سونی ، این کنسول ها به مقدار محدود امروز در دسترس خواهند بود که طبق سیستم رتبه بندی سونی پاداش به کاربران فروخته می شوند. بنابراین ، در ازای اقدامات و خریدهای انجام شده توسط کاربران از طریق خدمات و فروشگاه های PlayStation ، امتیازاتی را دریافت می کنند که شرط اولویت بندی خریدهای محدود امروز و برخی افراد خواهد بود کاربران همچنین ممکن است پوست را بر اساس ایده های برخی از سونی مستقر کنند. اطلاعات پاداش قابل تأمل است.

سونی به کاربران اطلاع داده است که برای استفاده از این فروش محدود ، باید در یک زمان مناسب به فروشگاه پلی استیشن مراجعه کرده و خریدهای لازم را انجام دهند. اگرچه این محدودیت فروش در حال حاضر استفاده می شود ، اما زمان دقیق آن اعلام نشده است. در هر صورت ، از آنجا که اکثر مردم علاقه مند به خرید کنسول PlayStation 5 هستند ، دور شدن از فعالیت محدود خرده فروشی امروز بسیار دشوار به نظر می رسد.

با این حال ، برخی از مردم نگران بودند که سونی امتیاز کافی برای خرید کنسول PlayStation 5 را نداشته باشد ، اما حساب سونی آنها اطمینان داد که در صورت انتخاب ، می توانند ایده های مختلفی کسب کنند. به مقدار واقعی پول مورد نیاز آنها. این ایده وجود دارد که مشتریان می توانند از خدمات فروشگاه PlayStation برای تمام پس انداز استفاده کنند ، اما نحوه ارزیابی این ایده ها برای خرید و سقوط کنسول PlayStation 5 مشخص نیست.

بله ، کسانی که کنسول پلی استیشن 5 را دوست دارند می توانند نسبت به تهیه این کنسول در آینده بسیار امیدوار باشند. زیرا اخیراً صحبت های زیادی در مورد افزایش تولید و عرضه این محصول در هفته های آینده وجود دارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید