بلاگ

فروش بازی Cyberpunk 2077 از مرز ۱۳ میلیون نسخه عبورکرد

CD Projekt RED اخیراً اعلام کرده است که فروش کلی Cyberpunk 2077 از 13 میلیون نسخه در همه سیستم عامل های هدف فراتر رفته است. برای جزئیات بیشتر در مورد این گزارش با گیمفا همراه باشید.

Cyberpunk 2077 محصولی از استودیوی لهستانی Cyd Project Red است که دو هفته پیش برای پلتفرم نسل 8 رایانه های شخصی و کنسول منتشر شد (که البته به لطف توانایی پشتیبانی از بازی های نسل قبلی در پلی استیشن 5 و ایکس باکس X سری S / این اثر بر روی کنسول های نسل 9 نیز قابل پخش است) و سرویس Google Studios راه اندازی شد و به دلیل مشکلات فنی گسترده از طرف جامعه بازی در سراسر جهان مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

اشکالات موجود در این کار در هنگام راه اندازی بسیار بزرگ و نادر بود به طوری که سونی موقتاً Cyberpunk 2077 را از فروشگاه PlayStation خارج کرد. علاوه بر این ، پس از دریافت این نظرات ، CD Project Red در بیانیه ای از انجمن گیمرها عذرخواهی کرد و اعلام کرد که علاوه بر به روزرسانی های عمده که در 2 ماه اول سال 2021 برای Cyberpunk 2077 منتشر می شود ، تمام تلاش خود را برای رفع بیشتر مشکلات و خطاهای فنی. به منظور ایجاد بستر مناسب برای بازیکنانی که می خواهند این اثر را جبران کنند.

بازی Cyberpunk 2077

حال شرکت سی‌دی پراجکت به تازگی اعلام کرده است که مجموع فروش بازی Cyberpunk 2077 بر روی تمامی پلتفرم‌های مقصد، به صورت فیزیکی و دیجیتالی از رقم ۱۳ میلیون نسخه عبور کرده است. این میزان از فروش در حالی است که هیچ‌کدام از نسخه‌های بازپرداخت شده در افزایش این آمار دخیل نبوده‌اند.

همچنین شرکت سی‌دی پراجکت رد دلیل اعلام این خبر را اطمینان سرمایه‌گذاران از فروش مناسب این اثر با وجود تمامی مشکلاتی که در این مدت پیرامون بازی Cyberpunk 2077 به وجود آمده و برخی از رسانه‌ها نیز سعی در عظیم‌تر جلوه دادن آن کرده‌اند، اعلام کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون برای خرید و تجربه کردن از طریق پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی (درحال حاضر فقط به صورت فیزیکی) و مایکروسافت قابل خرید و تجربه کردن است. همچنین بنابر اعلام قبلی شرکت سی‌دی پراجکت رد، انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۱ شاهد انتشار به‌روزرسانی مخصوص کنسول‌های نسل نهمی برای بازی Cyberpunk 2077 باشیم. شما در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 که به قلم آقای مهدی رضایی نوشته شده است را مطالعه فرمایید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید