بلاگ

عرض ها و ترتیب شکل ها در موهو

در این مقال از آموزش موهو به بررسی عرض ها و ترتیب شکل ها در موهو می پردازیم. سایت زیر می تواند به شما در تکمیل اطلاعاتتان کمک کند.

https://maktabtv.com/Courses/moho/

بازار کار نرم افزار موهو در صفحه دوره آموزش موهو

عرض های متنوع

طبق آموزش موهو Anime Studio به شما امکان می دهد عرض ضربه را درهر نقطه در امتداد منحنی اطلاعات عرض خط ذخیره می شود.به عنوان یک مقدار درصد ، به جای یک مقدار مطلق.نقاشی برای ایجاد شکلهای مشخص می توانید از عرضهای متنوع استفاده کنید.وقتی خم می شوند ومتحرک قوام را حفظ می کنند.

با یک پروژه جدید شروع کنید

یک پروژه جدید ایجاد کنید در پنجره Style ، یک رنگ را انتخاب کنید.که می خواهید برای رنگ رئوس مطالب استفاده کنید. عرض را تنظیم کنید.سکته مغزی به حدود 100 است. از ابزار Add Point برای ترسیم طبق آموزش موهو یک استفاده کنید.منحنی سه نقطه ای منحنی را مانند بازو کمی خم کنید.

افزودن نقطه

به ابزار Create Shape بروید و مطمئن شوید که خط طبق آموزش موهو انتخاب شده است. سپس دکمه ایجاد شکل را در لمس کنید.نوار ابزار برای تغییر منحنی به شکل.
در مرحله بعد ، به ابزار Variable Line Width بروید تا مقدار آن را افزایش دهید یاعرض را در نقاط کاهش دهید تا شکل بگیرید.شبیه بازو. بازوی شما باید شبیه بازو باشد.

حالا با استفاده از Select دوباره نقاط منحنی را انتخاب کنید.ابزار Point و برای ایجاد از ابزار Create Shape استفاده کنیدفرم دوم با همان منحنی.اکنون دو ضربه دارید که مستقیماً گذاشته می شوند.یکی بر روی دیگری ، با شکل بالا انتخاب شده است. شما هستید.می تواند از کشش بالا به عنوان پرکننده استفاده کند ، اما باید انجام شود.برخی تنظیمات برای انتخاب خط جدید با استفاده از ابزار Select Shape در آموزش موهو کلیک کنید.وقتی خط بالا انتخاب شد ، رنگ خط را به تغییر دهید.رنگی که می خواهید برای پر کردن بازو استفاده کنید (مانندهمانطور که در اینجا نشان داده شده است زرد).رنگ سکته مغزی بالا را تغییر دهیدعرض خط بالا را به مقداری بین 90 کاهش دهیدو 95 (بسته به میزان ضخامت “طرح کلی” شما بستگی داردبودن). پروژه شما باید شبیه یک شخصیت باشد.

به یاد داشته باشید که در این آموزش موهو، شما با a کار نمی کنید سکته مغزی و پر شدن در عوض ، شما با دو ضربه کار می کنید رنگهای مختلفی که توسط یک منحنی کنترل می شوند.اکنون می توانید از ابزار عرض خط متغیر برای تنظیم استفاده کنید.عرض هر دو حرکت در یک زمان ، یا ایجاد دیگر تغییر شکل با ابزار Transform Points برای تغییر شکل یاهمزمان هر دو منحنی را متحرک کنید. این به شما اجازه می دهد.به سرعت عناصر شخصیت ، مانند بازوها یا پاها را ایجاد کنید ،که انیمیشن آنها راحت تر است زیرا تعداد آنها کمتر است.

ترتیب شکل

در یک لایه برداری از Anime Studio ، اشکال از طریق ترتیب داده می شوند.برگشت به جلو. این ترتیب تعیین می کند که کدام یک از اشکال ایجاد می شود.در مقابل یا پشت دیگران ظاهر می شوند. این آموزش نشان داده خواهد شد.شما نحوه کار با سفارش شکل را دارید.
با یک پرونده نمونه شروع کنید.برای این آموزش ، ما با یک فایل پروژه تقریباً شروع می کنیم .تمام شده. این به نام آموزش 2.4 است و در آن قرار دارد
آموزشها> 2 – زیر پوشه را در محتوای سفارشی خود بکشید.پوشه این فایل را در Anime Studio باز کنید ، باید ببینید.
همانطور که مشاهده می کنید ، در این پرونده چهار شکل وجود دارد. راستیآنها با هم همپوشانی دارند ، شما همچنین می توانید سفارش آنها طبق آموزش موهو را بگویید.
از عقب به جلو ، یک شکل قرمز ، یک شکل سبز ، یک وجود دارد.شکل آبی و یک دایره زرد.بالا بردن و پایین آوردن اشکال Shape Tool را انتخاب کنید.
اگر می خواهید ترتیب برخی از اشکال را تغییر دهید ، اولین مورد کاری که باید انجام دهید این است که شکلی را برای کار انتخاب کنید. استفاده كردن
ابزار Select Shape را انتخاب کرده و روی هر قسمت از شکل قرمز کلیک کنید. آی تی با نشان شطرنجی مشخص می شود.که انتخاب شده است. توجه کنید که می توانید آن را کمرنگ نیز ببینید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید