بلاگ

عرضه ی The Third Age برای اندروید در دسترس قرار گرفت

R2Games Studios که اولین لبه سوم را در گوشی های هوشمند معرفی کرد ، امروز آن را منتشر کرد. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این خبر را مشاهده کنید.

Third Age یک سری عناوین جالب و مبتنی بر استراتژی است که داستان آن مربوط به سری Lord of the Rings است و بنابراین می تواند بسیاری از گیمرها را راضی کند. در این عنوان شما باید یک ارتش بزرگ برای خود بسازید و با بسیاری از دشمنان بجنگید. در این راستا ، سلاح ها و مهارت های بی شماری در اختیار شما قرار می گیرد تا از این نبردها لذت مضاعف ببرید. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، تجربه The Third Age را فراموش نکنید. استودیوی مذکور مسئولیت توسعه و انتشار همزمان این اثر را داشته است.

در ابتدا ساختن قلعه و افزودن افراد به تیم خود ممکن است دشوار باشد ، اما با افزایش قدرت ، می توانید بهتر و روان بازی کنید. ویژگی خاص این عنوان این است که زبان های زیادی دارد و بنابراین بازیکنان از اکثر نقاط جهان می توانند آن را تجربه کنند. در این کار یک قسمت آنلاین نیز وجود دارد که می توانید با دوستان یا بازیکنان دیگر امتحان کنید. همچنین ، کسانی که به خوبی با این عنوان آشنا نیستند می توانند از حالت تمرین استفاده کرده و مهارت های خود را بسنجند.

بازی Third Age هم اکنون در سیستم عامل اندروید موجود است و می توانید با مراجعه به فروشگاه Google Play آن را بارگیری کنید. نسخه های IOS و PC این عنوان نیز در دست اقدام است که از تاریخ 2021 و در یک تاریخ نامشخص در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر اخبار بیشتری درباره The Age III دریافت می کنید ، ما آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید