بلاگ

عرضه ی بازی Cracké Rush روی گوشی‌های هوشمند

Squeeze که پیش از این از معرفی Cracké Rush در گوشی های هوشمند خبر داده بود ، امروز منتشر شد که برای برخی از گیمرها خبر نسبتاً خوبی خواهد بود.

Squizz که همزمان Cracké Rush را تولید و منتشر می کند ، امروز آن را به دارندگان گوشی های هوشمند ، به طور خاص برای سیستم عامل های Android و iOS تحویل داده است و باید دید که بازیکنان چگونه با این ارتباط ارتباط برقرار می کنند.

Cracké Rush بی پایان است و ثبت رکوردهای جدید در آن بسیار مهم است. در این عنوان شما باید یک پرنده زیبا و خنده دار را راهنمایی کنید و ماجراجویی عجیب و غریب خود را شروع کنید. در راه ، علاوه بر عبور از بسیاری از موانع ، باید با دشمنان بی شماری نیز مبارزه کنید. زیرا آنها همیشه در تلاشند تا شما را در رسیدن به اهداف خود باز دارند. همچنین ، مواردی مانند انواع مختلف فلفل در مسیر شما سبز می شوند ، که شما را قادر می سازد سرعت خود را افزایش دهید. بنابراین اگر از طرفداران این کارها هستید ، به هیچ وجه Cracké Rush را از دست ندهید.

این بازی از نقشه های مختلفی تشکیل شده است که بهترین آنها را باید کویر دانست. راهی برای شخصی سازی و افزایش مهارت در این لیست شغلی وجود دارد که باید با کسب و دریافت پاداش های مختلف وارد آن شوید. همچنین می توانید از کارت های مختلف برای افزایش قدرت خود در طول بازی و شکستن رکوردها در بین دوستان خود استفاده کنید. در همین راستا ، حالتی در بازی وجود دارد که در آن می توانید رکوردها و دستاوردهای خود را با افراد دیگر مقایسه کرده و از آنها برای شروع مسابقات داغ دعوت کنید. از این توضیحات نتیجه می گیریم که Squiz تلاش کرده تا بازی را جذاب کند تا هواداران پس از مدتی خسته نشوند.

از امروز ، بازیکنان می توانند Cracké Rush را با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store بارگیری و امتحان کنند. این عنوان برای بارگیری رایگان است ، اما شامل تبلیغات خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید