بلاگ

عدم انتشار Monster Hunter Stories برای نینتندو سوئیچ

سال آینده ، طرفداران گیم پلی بازی منتظر شگفتی کنسول نینتندو سوئیچ  خواهند بود. با این حال ، به نظر می رسد بسیاری از اخبار بد در مورد مسابقات اسپین آف این بازی تأیید شده است. طبق مصاحبه با سازنده این مجموعه ، این شرکت قصد ندارد نسخه اصلی بازی را برای کنسول جدید نینتندو منتشر کند.

متاسفانه برای کسانی که Nintendo Switch دارند اما Monster Hunter Stories را گم کرده اند ، به نظر می رسد که Capcom قصد انتقال عنوان کنسول 3D DS را به این سوئیچ ندارد. سوجوموتو توضیح داد:

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای معرفی Monster Hunter Stories اصلی به کنسول Nintendo Switch وجود ندارد.

اگرچه امید کمی وجود دارد ، اما اگر تقاضا به اندازه کافی زیاد باشد ، امکان استفاده از این نسخه از درگاه ناامید کننده نیست ، اگرچه این بیانیه از قبل جدی و برنامه ریزی شده به نظر می رسد. با وجود سخت افزار و نمایشگر منحصر به فرد کنسول DS ، از آنجا که جنبه Monster Hunter Stories باید متناسب با صفحه نمایش تغییر کند ، پورت مستقیم سوئیچ هنوز هم دشوار است. خوشبختانه ، Sujomoto اخبار خوبی را برای کسانی که ممکن است داستان اصلی Monster Hunter Stories را از دست داده باشند ، فراهم می کند. وی تأیید کرد:

“Monster Hunter Story 2: Wings of Destruction” داستان و قهرمان جداگانه ای دارد ، بنابراین کسانی که نسخه اصلی را گم می کنند به راحتی می توانند سریال را دنبال کنند. با این حال ، کسانی که کنسول 3D DS دارند ممکن است هنوز بخواهند “Monster Hunter Story” را امتحان کنند زیرا این بازی در همان جهان انجام می شود.

طرفداران Monster Hunter می توانند منتظر انتشار Monster Hunter Stories 2: Wings of Destruction در تابستان سال 2021 باشند. اگرچه هنوز تا تابستان فاصله زیادی وجود دارد ، اما همچنان بیماری شیوع COVID-19 ادامه دارد ، Capcom با چالش هایی روبرو است. در واقع ، به دلیل تأثیر اپیدمی ، “Monster Hunter Rise” زمان مارس را از تاریخ اکران اصلی به مارس تغییر داد ، بنابراین می توان در نظر گرفت که “Monster Hunter Story 2” نیز تحت تأثیر قرار گرفته است. کسانی که می خواهند محتوای ارائه شده در سری محصولات مشتق شده Monster Hunter را تجربه کنند ، می توانند Monster Hunter Stories را بر روی کنسول 3D DS نینتندو امتحان کنند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید