بلاگ

طراحی جلد تعدادی از انحصاری‌های پلی‌استیشن توسط یک طراح خوش ذوق

اخیراً یکی از طرفداران کنسول های پلی استیشن شروع به ایجاد تصاویر برای دنباله های تایید شده و احتمالی کنسول نسل نهم سونی کرده است و به نظر می رسد نتیجه یک کار بسیار جذاب و دیدنی از آب بیرون آمده است.

با ما همراه باشید.

حدود یک هفته تا انتشار کنسول نسل نهمی شرکت سونی فاصله داریم، زمانی که بسیاری از بازی‌بازان سراسر جهان برای هرچه سریع‌تر رسیدن آن لحظه شماری می‌کنند؛ اتفاقی که بازی‌بازان می‌توانند آن را هر شش و یا هفت سال یک‌بار در زندگی خود تجربه کنند.

حال به تازگی یکی از طراحان خوش ذوق که در توییتر (Twitter) با نام کاربری IQRAM شناخته می‌شود، طراحی را برای چهار عدد از عناوین کنسول پلی‌استیشن ۵ طراحی کرده است که این چهار اثر عبارت هستند از بازی‌های God of War: Ragnarok و Horizon Forbidden West که قرار است طی یک و یا دو سال آینده برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شوند و دنباله‌ی فرنچایز‌های Uncharted و Days Gone که همچنان در دست توسعه قرار داشتن نسخه‌ی جدیدی از این دو مجموعه برای کنسول پلی‌استیشن ۵ تأیید نشده است. در ادامه شما می‌توانید تصاویری که ایشان در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشته‌اند را مشاهده کنید.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید در طراحی کاور (Cover) دو بازی Uncharted 5 و همین‌طور Horizon Forbidden West از پوسترهای دو فیلم سینمایی No Time to Die و Alita: Battle Angel الهام گرفته شده است که البته نتیجه‌ی کار حداقل برای طرح روی جلد دنباله‌ی فرنچایز‌ Uncharted بسیار زیبا از آب درآمده است.

همچنین در طراحی کاور بازی God of War Ragnarok نیز همانند تمامی نسخه‌های منتشر شده از مجموعه‌ی God of War شاهد حضور شخصیت نمادین پلی‌استیشن یعنی کریتوس (Kratos) هستیم که البته در اینجا (همانند طراحی‌های ابتدایی این کاراکتر) مشاهده می‌کنیم که خطوط قرمز رنگ برروی بدن این شخصیت با خطوط آبی رنگ جایگزین شده است که بسیار مرموز و جالب به نظر می‌رسد.

سرانجام به طراحی جلد Days Gone دنباله می رسیم که استفاده از یکی از افراد آلوده در دنیای بازی یعنی Freakers را نشان می دهد که با ظرافت و جزئیات بسیار زیادی طراحی شده است و نتیجه ای دیدنی را به ارمغان آورده است .

کنسول پلی استیشن 5 در تاریخ 12 نوامبر 2014 منتشر می شود و برای خرید در بازار جهانی در دسترس خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید