بلاگ

ضعیف تر از حد انتظار | نقد و بررسی بازی Just Dance 2021.

Just Dance یکی از آن بازی هایی است که می توانید به راحتی با خانواده و دوستان خود بازی کنید و طرفداران زیادی در ایران و خارج از کشور دارد. این امتیاز به دلیل سازگاری با دستگاه های تلفن همراه و توانایی انجام حرکات با تلفن همراه نسبتاً قدیمی به راحتی قابل پخش است و می توانید اوقات رقص سرگرم کننده ای را برای خود ، خانواده و دوستان ترتیب دهید. Ubisoft از ابتدا به این مجموعه توجه زیادی داشته و همیشه سعی کرده بهترین کیفیت را برای آن فراهم کند. اما به هر دلیلی ، این چهار ضلعی نیز دچار عود شد. تقریباً دو نسخه آخر نسبت به یکدیگر تغییر زیادی نکرده اند و فقط لیست پخش تغییر کرده است. اما Just Dance 2021 تا چه اندازه است؟ در بررسی این بازی با ما همراه باشید.

بگذارید صادق باشم چرا شما یک بازی Just Dance می سازید؟ آیا هنگام خرید آن ، آیا ذهن شما این است که با آن برقصید و به مکان های مختلف بروید یا به ترانه هایی که قرار است با آنها برقصید ، فکر می کنید؟ خوب ، بیشتر شما قطعاً ابتدا جواب را پیدا خواهید کرد. نه اینکه آهنگ ها مهم نیستند ، اتفاقاً بسیار مهم هم هستند ، اما کیفیت رقص و مکان ها و انیمیشن های مورد استفاده و سازگاری رقصنده های متحرک با حرکات شما مهم است. خوب ، متأسفانه ، Just Dance 2021 در همه اینها لنگ می زند. برخلاف انتقادات من ، می خواهم از نکات منفی بازی شروع کنم و سپس به نقاط مثبت و قوت بروم. من شدیداً معتقدم هر عنوانی که فقط به خاطر نامش هر ساله تولید شود و نمی خواهد خودش را بلرزاند و هواداران را امیدوار کند ، باید یک چشم نگاه شود ، خواه فیفا باشد یا فقط رقص.

Just Dance یکی از آن بازی هایی است که می توانید به راحتی با خانواده و دوستان خود بازی کنید و طرفداران زیادی در ایران و خارج از کشور دارد. این امتیاز به دلیل سازگاری با دستگاه های تلفن همراه و قابلیت انجام حرکات با تلفن همراه نسبتاً قدیمی به راحتی قابل پخش است و می توانید اوقات رقص سرگرم کننده ای را برای خود ، خانواده و دوستان خود ترتیب دهید. Ubisoft از ابتدا به این مجموعه توجه زیادی داشته و همیشه سعی کرده بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد. اما به هر دلیلی ، این حلقه نیز عود کرد. تقریباً دو نسخه اخیر تغییر چندانی با یکدیگر نداشته و فقط لیست پخش تغییر کرده است. اما Just Dance 2021 تا چه اندازه است؟ برای بررسی این بازی با ما همراه باشید.

بگذارید صادق باشم چرا شما یک بازی Just Dance می سازید؟ آیا هنگام خرید آن ، به رقصیدن با کلی و رفتن به مکان های مختلف فکر می کنید یا به آهنگ هایی که قرار است با آنها رقصید ، فکر می کنید؟ خوب ، پاسخ اکثر شما قطعاً اولین گزینه است. اینگونه نیست که آهنگ ها مهم نیستند ، معلوم می شود که آنها بسیار مهم هستند ، اما کیفیت رقص و مکان ها و انیمیشن های استفاده شده و سازگاری رقصنده های متحرک با حرکات شما مهم است. خوب ، متأسفانه ، Just Dance 2021 در همه اینها شکست می خورد. برخلاف انتقادهایی که دارم ، می خواهم از نکات منفی بازی شروع کنم و سپس به سمت نکات مثبت و مثبت بروم. من قاطعانه معتقدم هر عنوانی که هر ساله فقط به نام خود تولید می شود و نمی خواهد هواداران را متزلزل کند و امیدوار کند ، باید با یک چشم بررسی شود ، چه FIFA یا Just Dance.

اگر سه نسخه آخر Just Dance را کنار هم بگذارید و بخواهید تغییرات را مشاهده کنید ، تقریباً چیزی بیشتر از لیست پخش همیشه در حال رشد و کیفیت بهتر آهنگ پیدا نخواهید کرد. خوب ، می توانید بگویید ، وقتی بازی بی عیب و نقص است و در سبک خاص خود بهترین است ، چرا باید این همه تغییرات را در خودش ایجاد کند؟ خوب ، اگر این درست باشد ، نسخه تکراری نسخه لازم نیست و به روزرسانی سالانه کافی است و ثانیا ، این بازی در یکی از اساسی ترین مکانیسم های خود مشکل دارد و آن عدم خوانایی مناسب برخی از حرکات با تلفن همراه.

متأسفانه در بیشتر موارد ، لباس ها و طراحی شخصیت ها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و یک گام به عقب نسبت به نسخه قبلی هستند. درست است که می توان از این کار جلوگیری کرد ، اما مگر اینکه شما یک تکنسینی باشید که می دانید چه کاری انجام می دهد ، اما در واقع نمی توانید انتظار کمتری از Ubisoft داشته باشید. خوب ، من فکر می کنم انتقاد از بازی کافی است. حتی اگر مقاله ای از من بخوانید ، می دانید که من همیشه سعی کردم حقیقت ناب بازی را بگویم و به کسی تبریک نمی گویم. این اولین نسخه از Just Dance است که من اینگونه انتقاد کردم زیرا دوست ندارم گول خورده و نابود شوم.

اما بیایید به نکات خوب بازی برسیم. این بازی دارای تنوع بسیاری از آهنگ ها است و آهنگ های بسیاری وجود دارد که می توانید آن را از دست بدهید. این آهنگ ها برای مطابقت با همه فرهنگ ها آزمایش شده اند و از مناطق مختلف جهان انتخاب شده اند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید Yboysoft از این موضوع راضی نیست و اعلام کرده است که قصد دارد حداقل 40 آهنگ دیگر را به عنوان یک به روزرسانی برای بازی منتشر کند ، بنابراین پشت شما لحظه ای متوقف نخواهد شد! و حتی جالب تر از لیست آهنگ های آینده بازی ، آهنگ محبوب Rain On Me توسط مارک آنتونی و پیت بال است که در برابر رقصیدن در برابر آن سخت است!

متأسفانه در بیشتر موارد ، لباس ها و طراحی شخصیت ها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و یک گام به عقب نسبت به نسخه قبلی هستند. درست است که می توان از این کار جلوگیری کرد ، اما مگر اینکه شما یک تکنسینی باشید که می دانید چه کاری انجام می دهد ، اما در واقع نمی توانید انتظار کمتری از Ubisoft داشته باشید. خوب ، من فکر می کنم انتقاد از بازی کافی است. حتی اگر مقاله ای از من بخوانید ، می دانید که من همیشه سعی کردم حقیقت ناب بازی را بگویم و به کسی تبریک نمی گویم.

نکته مثبت بعدی که می خواهم بگویم در مورد وجوه است. شاید تعجب کنید زیرا من فقط چند سطر را قبل از آن انتقاد کردم ، اما صبر کنید. این بازی هیچ توازنی برای بودجه ندارد ، یا بسیار خوب طراحی شده یا بسیار ضعیف طراحی شده است. به عنوان مثال ، پس زمینه ای از بازی وجود دارد که یک شخصیت کارتونی هماهنگ با کریکت شما در پشت شما تاب می خورد و تلاش زیادی برای آن انجام شده است. برخی از زمینه های بازی نیز وجود دارد که بسیار شاد ، واقعاً الهام بخش و به زیبایی طراحی شده اند. شاید اگر Ubisoft کمی بیشتر وقت خود را صرف این قسمت می کرد ، اینقدر انتقاد نمی شد و همه انتقادات من مثل این بند بود.

در آخر ، باید بگویم که ما از بازی انتقاد می کنیم زیرا این حق رای دادن را دوست داریم و ایرادات آن را نیز می گوییم تا مخفی نشود و برطرف نشود. اما با تمام آنچه گفته شد ، این واقعیت که یوبی سافت بدون وقفه یک روزه در چنین شرایط بحرانی بازی را به موقع منتشر کرد ، نگه داشتن بسیاری از افراد در خانه بسیار ارزشمند است و مطمئناً نقش مهمی در خانه بازیکنان دارد.

نکته مثبت بعدی که می خواهم بگویم در مورد وجوه است. شاید تعجب کنید زیرا من فقط چند سطر را قبل از آن انتقاد کردم ، اما صبر کنید. این بازی هیچ توازنی برای بودجه ندارد ، یا بسیار خوب طراحی شده یا بسیار ضعیف طراحی شده است. به عنوان مثال ، پس زمینه ای از بازی وجود دارد که در آن یک شخصیت کارتونی هماهنگ با کریکت شما در پشت شما تاب می خورد و تلاش زیادی برای آن انجام شده است. برخی از زمینه های بازی نیز وجود دارد که بسیار شاد ، واقعاً الهام بخش و به زیبایی طراحی شده اند.

Just Dance 2021 مشکلات زیادی دارد. اما نکات مثبتی نیز وجود دارد که باعث می شود کمی سعی کنید آنها را نادیده بگیرید و بازی را آماده کنید. اگر نسخه سال گذشته را دارید ، نیازی به انجام این نسخه نیست مگر اینکه واقعا آهنگ های جدید بخواهید. در هر صورت گزینه های زیادی برای علاقه مندان به رقص وجود ندارد و امیدوارم از این بازی نسبتاً لذت ببرید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید