بلاگ

شیوه ی به کارگیری فایل‌های ذخیره‌ی میان نسلی در بازی Cyberpunk 2077 چیست؟

زمان زیادی تا عرضه این بازی باقی نمانده بود که در آن زمان اخبار و اطلاعات زیادی منتشر می شود. اخیراً نحوه انتقال فایلهای پشتیبان بین کنسول های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت اعلام شد.

بسیاری از بازیکنان Cyberpunk 2077 را عنوان نسل بعدی می دانند. زیرا این بازی پس از عرضه نسل نهم کنسول منتشر خواهد شد. با این وجود هنوز هم بسیاری از کاربران می توانند به این کنسول ها دسترسی پیدا کنند و همچنان از PlayStation 4 و Xbox One برای تجربه بازی استفاده می کنند. بنابراین ، برای بهبود تجربه بازی ، اگر کنسول نسل بعدی ارائه دهید ، آنها می توانند فایلهای ذخیره شده خود را بدون مشکل انتقال دهند.

اخیراً ، یک حساب Cyberpunk 2077 توییتر نحوه انتقال پرونده های پشتیبان را شرح داده است:

کاربران Xbox One که سری X یا S را به دست آورده اند ، به لطف Smart Delivery و اقدامات مایکروسافت ، روش کار بسیار ساده است. همه بازیکنان نیاز به اتصال به اینترنت برای انتقال پرونده ها به حافظه یا اتصال هر دو دستگاه به شبکه برای انتقال پرونده ها بین آنها هستند.

شرکت های مخابراتی PlayStation 4 که پلی استیشن 5 را تولید می کنند ، چندین راه پیش رو دارند. روش اول استفاده از حساب plus و انتقال پرونده ها به سرویس ابری است. پس از آن ، آنها می توانند فایل ها را با PlayStation 5 خود بارگیری کنند و به بازی بپردازند. روش دوم انتقال پرونده ها از طریق اتصال یا اتصال دو کنترل کننده به یک شبکه مشترک با کابل LAN است. آخرین روش استفاده از دستگاه های ذخیره سازی (مانند فلش و دیسک سخت) است که کنسول پشتیبانی می کند. با این کار می توانید فایل های ذخیره شده برای یک حساب کاربری را در همان کنسول کنسول بعدی کپی کنید.

Cyberpunk 2077 در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و گوگل استودیو منتشر می شود. نسخه ویژه و به روز شده نسل بعدی در سال 2021 منتشر می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید