بلاگ

شروع رویداد جدید Mario Kart Tour

امروز نینتندو در اخبار اعلام کرده است که فردا رویداد جدیدی در رابطه با تور ماریو کارت آغاز می شود و علاقه مندان می توانند در آن شرکت کنند.

همانطور که می دانید ، نینتندو به طور دوره ای نام های مختلفی را در تلفن های هوشمند منتشر و منتشر می کند و در این زمینه به دستاوردهای بسیاری رسیده است. یکی از مشاغل اصلی این شرکت تور ماریو کارت است که هم اکنون تعداد زیادی بازیکن دارد. در این بازی به سبک مسابقه شما باید کنترل شخصیت های آشنا و به یاد ماندنی را بدست بگیرید و با شخصیت های دیگر مبارزه کنید. بخشهای آنلاین و چند نفره نیز در این بازی دیده می شود که برای چشیدن با دوستان یا افراد دیگر از گوشه و کنار جهان در دسترس خواهد بود. بنابراین اگر طرفدار این عناوین هستید ، تور ماریو کارت را امتحان کنید.

یکی از دلایل محبوبیت تور ماریو کارت برگزاری رویدادهای مختلف است. چند روز پیش ، رویدادی به نام erlin Direct با این نام اتفاق افتاد. امروز ، نینتندو اعلام کرد که فردا رویداد دیگری به نام Cat Tour جایگزین خواهد شد. از طریق این رویداد ، بازیکنان می توانند مسابقات و چالش های سرگرم کننده داشته و امتیازات بی شماری را کسب کنند. علاوه بر این ، شخصیت دیگری در این رویداد انتخاب خواهد شد که مورد توجه طرفداران قرار خواهد گرفت.

اگر اطلاعات بیشتری در مورد Cat Tour و Mario Card منتشر کنید ، ما آن را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. این اثر در حال حاضر در تلفن های هوشمند ، به طور خاص سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید