بلاگ

شخصیت جدید Bloodstained: Ritual of the Night

Studio Bloodstained: Ritual of the Night امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد که شخصیت جدیدی برای استفاده گیمرها به بازی اضافه شده است.

Bloodstained: Ritual of the Night سال گذشته برای گیمرها منتشر شد و از نظر منتقدین نظرات قابل قبولی را دریافت کرده است. از آن زمان ، تیم سازنده برای توسعه و رشد طرفداران این بازی برنامه ریزی کرده و تا حد زیادی به اهداف خود رسیده است. در نتیجه ، بسیاری از به روزرسانی ها و بسته های الحاقی برای بازی منتشر شد که طرفداران را نیز راضی کرد.

همان‌طور که می‌دانید، در این بازی می‌توانید شخصیت‌های متنوعی را با فنون و مهارت‌های اختصاصی انتخاب کرده و به نبرد با سیل عظیمی از دشمنان بپردازید. حال بهترین خبر برای طرفداران این است که شخصیت جدیدی به نام Bloodless به بازی اضافه شده و آن‌ها می‌توانند نسبت به انتخاب وی در بخش کاراکترها اقدام نمایند. البته این اولین شخصیتی نیست که استودیوی آرت‌پلی (ArtPlay) با یک به‌روزرسانی به بازی اضافه می‌کند. در گذشته نیز کاراکترهای دوست داشتنی زیادی قدم به دنیای آن گذاشتند.

Bloodless که یک خون‌آشام قدرتمند به حساب می‌آید، به مناسبت رویداد هالووین و تنها برای مدت کوتاهی در اختیار بازی‌بازان خواهد بود و پس از آن به عنوان یک باس در حالت Boss Revenge Mode قابل رویت است. تیم سازنده تا این جا در اکانت توییتر خود ویدئوهای کوتاهی از توانایی‌های این شخصیت را عرضه کرده است که نظرات مثبتی هم پیرامون آن دیده می‌شود. همچنین هفته‌ی گذشته هم اعلام شد که Bloodstained: Ritual of the Night در آینده‌ای نزدیک برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار خواهد گرفت.

Bloodstained: Ritual of the Night هم اکنون برای بارگیری و آزمایش در رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید