بلاگ

شایعه: eFootball PES 2022 ممکن است یک بازی رایگانباشد

همانطور که می دانید جدیدترین نسخه های eFootball PES با Unreal Engine ساخته می شوند و تغییرات زیادی در این مجموعه ایجاد می شود. اخیراً اعلام شد که eFootball PES 2022 رایگان است. با تغییرات قول داده شده و ویژگی های جدید ، طرفداران این مجموعه مشتاقانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این عنوان هستند. در همین حال ، هنگامی که منتظر انتشار ویژگی های جدید Konami هستیم ، خبر خوبی منتشر شده است که در صورت وقوع ، شاهد تغییر عمده ای در خط محبوب eFootbal PES خواهیم بود.

اندی رابینسون (Andy Robinson)، خبرنگار وب‌سایت VGC که سابقه‌ی خوبی در افشا کردن اطلاعات دارد، اخیراً در طی پادکست Off The Record توضیحات جالبی را در مورد بازی eFootball PES 2022 ارائه داده است.

کونامی در حال جان گرفتن است و این طور که شنیده‌ایم، امسال اتفاقات جالبی برای PES رخ خواهد داد. آن‌ها امسال می‌خواهند بازی را به صورت کاملاً رایگان عرضه کرده و همه چیز را تغییر دهند.

هنوز مشخص نیست که آیا این به معنی رایگان بودن تمام محتویات بازی است یا این که تنها بخشی از این عنوان به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت. به هر حال، کونامی با رایگان کردن eFootball PES 2022، می‌تواند این عنوان را در دسترس مخاطبین بیشتری قرار دهد.

بازی eFootball PES 2022 قرار است امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این شایعه چیست؟

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید