بلاگ

شایعه شده که کپکام در حال توسعه پروژه های بزرگ بازسازی است.

Capcom اخیراً تأیید کرد که هدف یک حمله باج افزار بزرگ قرار گرفته است. گروهی از هکرها اطلاعات مهم مربوط به عناوین آینده شرکت ، اطلاعات شخصی کارمندان و کدهای منبع را گروگان گرفتند و از ناشر ژاپنی خواستار پرداخت آن شدند. در میان این افشاگری ها ، گرچه جزئیات جالبی وجود دارد ، اما اطلاعات غیرمنتظره ای نیز وجود دارد که بازسازی های بزرگ کپکام را نشان می دهد.

این اطلاعات شامل برنامه های Capcom برای چهار سال آینده است. طبق این نمایش ، نسخه های جدید چندین مجموعه معروف این شرکت مانند Monster Hunter ، Resident Evil و Street Fighter در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. اما در سال 2024 ، دو عنوان قدیمی احیا می شوند. یکی عنوان کلاسیک Final Fight و دیگری بازی متفاوت اما محبوب Power Stone است. این تمام ماجرا نیست و طبق این اطلاعات ، در سال 2022 نسخه های جدیدی از سری Onimusha و Resident Evil 4 بازسازی خواهد شد. این نسخه از سری Resident Evil به عنوان یکی از موارد برجسته آن ذکر شده است.

اما سوال برانگیزترین بازسازی بازی Final Fight و Power Stone است. عناوینی که اگرچه در زمان راه اندازی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفتند اما اکنون با آن تاریخ فاصله زیادی دارند. حالا چرا کپ کام باید بعد از مدتها بی تفاوتی با آنها ارتباط برقرار کند؟

پس از موفقیت عظیمی از خیابان های خشم 4، جای تعجب نیست که این شرکت در احیای یکی از مهمترین و ضرب و شتم محبوب اونا تا سری، نبرد نهایی است. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا این بازسازی با وفاداری به ریشه های این مجموعه انجام می شود یا سازندگان سیستم رزمی آن را به شکل فعلی تغییر می دهند. بنابراین انتخاب این بازی برای بازسازی کاملاً منطقی است ، اما هنوز سوالاتی وجود دارد. چرا کپکام پروژه را ظرف چهار سال به اتمام می رساند؟ آیا محبوبیت فعلی این سبک چهار سال دیگر ادامه خواهد داشت؟

Power Stone همچنین عنوانی بود که در کنسول های قابل حمل Dreamcast و PlayStation منتشر شد و به طرز غم انگیزی کوتاه مدت بود. این بازی یکی از عناوین زیبای Dreamcast است که حتی با استانداردهای امروزی نیز عنوانی جالب توجه است. بازسازی این عنوان احتمالاً مورد استقبال بازیکنانی قرار می گیرد که عاشق عناوین چند نفره هستند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید