بلاگ

شاید آینده روشن باشد | نقد و بررسی بازی Bright Memory

بازی کوتاه right Memory سرانجام امروز در سیستم عامل های Xbox One ، Xbox X Series و سری S در دسترس قرار گرفت ، اما نتوانست بازخورد مثبتی دریافت کند. برای مرور بررسی ها و امتیازات این اثر با ما همراه باشید.

right Memmory توسط استودیوی انفرادی چینی FYQD ساخته شده و مقدمه ای (با دو ساعت گیم پلی) برای یک بازی کاملتر به نام right Memory: Infinite است. right Memory در حال حاضر با Xbox کار می کند اما نسخه بی نهایت آن برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 نیز در دسترس خواهد بود.

در اینجا خلاصه ای از بررسی های انجام شده توسط وب سایت های محبوب تجزیه و تحلیل وجود دارد:

Destructoid – 7/10

عنوان right Memory این قابلیت را دارد که در نسخه Infinite عالی باشد ، اما اکنون با یک سری شرایط تقریباً آن را پیشنهاد می کنیم.

Wccftech – 5.5 / 10

right Memory ذاتاً بد نیست ، اما به نظر می رسد که ما با یک نسخه ی نمایشی روبرو هستیم که نوید یک اثر بزرگتر و بهتر را می دهد. علاوه بر این ، این بهترین کار برای نمایش قدرت و ویژگی های Xbox Series-S و S-Series نیست. هنوز هم ، ما با یک اثر سرگرم کننده روبرو هستیم ، اما حداقل هنوز انتظار یک تیرانداز تمام عیار را نداشته باشید.

TheSixthAxis – 5/10

حافظه روشن اثری است که در بعضی از قسمت های آن به دلیل مشکلات و موارد عجیب لذت بخشی است ، اما نشانه هایی وجود دارد که ادامه آن ، بی نهایت ، در واقع کار خوبی است.

در صورت انتشار نمرات بیشتر این پست به‌روز می‌شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید