بلاگ

سورپرایز SSD پلی‌استیشن ۵

سری Super Smash Bros در سال های اخیر ، این یکی از موفق ترین بازی ها در صنعت بازی های ویدیویی شده است. این بازی در ابتدا فقط یک ایده ساده بود و هدف آن تلفیق شخصیت های محبوب نینتندو در کنار هم بود ، اما هرچه زمان می گذشت محبوبیت آن به تدریج افزایش یافت. مدیر Super Smash Bros. چندی پیش Ultimate منتشر شد ، 20 میلیون نسخه فروخته است و اخیراً درباره کنسول بازی جدید سونی نظر داده است.

در آخرین شماره مجله “Famitsu” ، آقای Masahiro Sakurai تایید کرد که یک نسخه از کنسول بازی PlayStation 5 را خریداری کرده است. آقای ساکورایی در ادامه درباره کنسول بازی اظهار نظر کرد و به نظر می رسید که کارگردان مشهور به طور کلی از خرید خود راضی است. آقای ساکورایی ابتدا در این مقاله به هارد دیسک کنسول SSD اشاره کرد و گفت که از سرعت تجربه بازی شگفت زده شده است.

هنگام استفاده از کنسول ، احساس خواهید کرد همه چیز سریع است. حتی هنگام بارگیری و بسته به شرایط ، همه چیز بسیار سریع است. این عالی است.

تنها شکایت مدیر در مورد محصول جدید سونی کمبود سیستم تاشو و البته کمبود فضای ذخیره سازی کنسول است. قبل از عرضه پلی استیشن 5 ، آقای ساکورایی نیز به کمبود فضای دیسک سخت روی کنسول واکنش نشان داد.به نظر می رسد حتی پس از خرید کنسول ، نظرات وی در مورد این موضوع تغییر نکرده است. کنسول پلی استیشن 5 از یک هارد SSD اختصاصی با 825 گیگابایت فضای ذخیره سازی استفاده می کند که فقط 664 گیگابایت آن برای کاربران در دسترس است. به گفته کارگردان “Super Smash Bros.” در پایان ، هارد کنسول وی از قبل پر از بازی های کنسول پلی استیشن 4 است و به فضای بیشتری احتیاج خواهد داشت.

جالب اینجاست که آقای ساکورایی سال هاست که با نینتندو کار می کند و کنسول بازی جدید آنها نینتندو سوییچ نیز فضای ذخیره سازی ندارد. آقای ساکورایی سوالی را مطرح می کند ، کنسول پلی استیشن 5 با موفقیت منتشر شده و فروش آن از رقبا فراتر رفته است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید