بلاگ

سرگذشت یک قاتل سریالی | نقدبازی و بررسی Stories Untold

اگر از طرفداران Untold Tales هستید ، باید بدانید که این بازی در گذشته در پلتفرم PC و کنسول Nintendo Switch در دسترس بوده و مورد استقبال برخی از بازیکنان قرار گرفته است. چند روز پیش شاهد انتشار نسخه های این اثر برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بودیم و امروز بررسی ها و رتبه بندی های آن به پایان رسید که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

Stories Untold یک سری بازی های اکشن ، ماجراجویی ، داستان محور و ترسناک است که با الهام از بسیاری از کارهای هنری کلاسیک و مدرن ، بازی را خاص کرده است. ماجراجویی در این عنوان اشاره و کلیک است ، و این کافی است تا داستان را همانطور که می خواهید با انتخاب های هوشمندانه بسازید. به همین دلیل است که تیم سازنده پایان های زیادی را برای این عنوان ایجاد کرده است. از دیگر ویژگی های خوب این بازی باید در 4 قسمت مختلف ذکر شود. بنابراین اگر از طرفداران این آثار هستید ، Untold Stories می تواند اوقات هیجان انگیزی را برای شما رقم بزند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و فیلم آن می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

قابل ذکر است که دو شرکت No Code و Devolver Digital به ترتیب در توسعه و انتشار Stories Untold مشارکت داشتند. همچنین ، هیچ بخش آنلاین یا چند نفره ای در این بازی وجود ندارد و در همه بخش ها باید آفلاین و تک نفره پیش بروید. باید دید بازیکنان چگونه به این کار واکنش نشان می دهند. به هر حال ، امروز برخی از مشهورترین منتقدان بازی ویدیویی نظرات و امتیازات خود را در نسخه های Stories Untold پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ارسال کرده اند که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

PlayStation LifeStyle 8/10

چندین فصل در Stories Untold وجود دارد که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند. فصل آخر این عنوان را باید نقطه عطفی دانست که به بسیاری از س questionsالات بازیکنان پاسخ می دهد. در کل بازی داستانی راضی کننده دارد و تنها ایراد آن می بایست کوتاه بودن آن باشد. فقط سه ساعت برای تکمیل این اثر کافی است.

Softpedia 7/10

Stories Untold یک بازی نسبتاً مهیج است که شروع خوبی دارد و داستان آن گیمرها را درگیر خواهد کرد. بازیکنان می توانند در طول بازی انواع معما ها را حل کنند و لذت ببرند. نکته عجیب در مورد این عنوان فصل آخر آن است. برای بسیاری از گیمرها ممکن است درک آنچه در این فصل اتفاق می افتد دشوار باشد. تیم سازنده معماهای فصل گذشته را نیز به حداقل رسانده است که از جذابیت بازی کاسته است. اگر به عناوین ماجراجویی علاقه دارید ، به تجربه Stories Untold نیاز خواهید داشت. در غیر این صورت ، ابتدا باید تریلرها و تصاویر این بازی را تماشا کنید تا تصمیم بهتری درباره تجربه بگیرید.

میدان فشار 6/10

هر فصل از داستانهای ناگفته درست مثل قسمت های یک سریال جنایی ترسناک است و زندگی شخصیتی به نام جان را روایت می کند. بدیهی است که تیم سازنده از عناوینی مانند Stranger Things الهام گرفته است ، اما باید بدانید که این بازی هرگز در اندازه کار ذکر نشده است. با این حال ، این تیم می تواند برنامه های خوبی برای توسعه قسمت دوم این مجموعه داشته باشد. ما مشتاقانه منتظر اجرای آنها در آینده هستیم.

اسلحه FINGER 6/10

Stories Untold یک بازی خاص و جالب است و حداقل برای کسانی که به ژانرهای ماجراجویی و ترسناک علاقه دارند مناسب خواهد بود. بازی داستان نسبتاً خوبی دارد ، اما تیم سازنده از نظر روایی عملکرد خوبی نداشته و جزئیات گیم پلی بازی می توانست بهتر باشد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید