بلاگ

سازندگان بازی Lord of the Rings: Gollum خصوصیات نسخه پلی استیشن 5 را می گویند.

مدت زمان زیادی از انتشار آخرین بازی از سری Lord of the Rings نمی گذرد. با این حال ، سال گذشته نسخه جدیدی به نام ارباب حلقه ها: گولوم معرفی شد. گیم پلی این بازی بر روی عناصر مخفی کاری و پارکور متمرکز شده است. این بازی در ابتدا فقط برای کنسول های نسل نهم و رایانه های شخصی تأیید شده بود ، اما سازنده اخیراً اعلام کرده است که این بازی برای کنسول های نسل هشتم نیز در دسترس خواهد بود. سازندگان اخیراً در مورد ویژگی های نسل پلی استیشن 5 این بازی صحبت کرده اند.

Jonas Husges از Daedalic Entertainment اخیراً توسط مجله رسمی PlayStation مصاحبه کرده و درباره Lord of The Rings: Gollum نظر داده است. او ابتدا گفت که این بازی از ردیابی اشعه در PlayStation 5 پشتیبانی می کند و سپس در مورد سرعت SSD صحبت کرد.

راه اندازی مجدد و بارگیری مجدد بازی پس از سقوط یا برخورد در یک مبارزه خیلی سریع اتفاق می افتد. ما بسیار مشتاق هستیم که گیمرها را به آزمایش این بازی تشویق کنیم و SSD ها یک مانع بزرگ را در اینجا برطرف کرده اند.

البته در نسخه های سری Xbox Xbox و S به لطف SSD به سرعت شاهد بارگیری بازی خواهیم بود. نسخه PlayStation 5 این بازی همچنین از بازخورد لمسی و محرک های سازگار پشتیبانی می کند و برای شخصیت Gollum بسیار کارآمد در نظر گرفته می شود. آقای حسگ گفت:

با تشکر از این قابلیت ها ، وقتی که در زمان بازی جسمی دیگر وجود نداشته باشد ، حرکات و واکنش های آن ملموس تر می شوند.

Lord of the Rings: Gollum در سال 2021 برای PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One ، Xbox X Series ، S Series و PC در دسترس خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید