بلاگ

سازنده Kena: ridge of Spirits خبر تأخیر بازی را دوباره تکذیب کرد.

سازندگان بازی مورد انتظار Kena: ridge of Spirits پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده اند مبنی بر اینکه اطلاعات درج شده در وب سایت PlayStation که نشان می دهد بازی به تأخیر افتاده نادرست است و بازی در زمان اعلام شده منتشر خواهد شد .

در زمان معرفی بازی ماجراجویی Kena: ridge of Spirits ، اعلام شد که این عنوان یکی از عناوینی است که هنگام عرضه کنسول پلی استیشن 5 انتظار می رود ، اما پس از مدتی تیم سازنده تایید کرد که بازی با تاخیر در سه ماهه اول سال 2021 در دسترس کاربران است. دیروز خبری منتشر شد که نشان دهنده تأخیر دوباره در بازی بود. طبق این خبر ، وب سایت رسمی پلی استیشن تاریخ انتشار Kena: ridge of Spirits در سه ماهه چهارم سال 2021 را ذکر کرد و همین امر باعث شد تا بسیاری به این نتیجه برسند که عنوان هنوز به تأخیر افتاده است. خوشبختانه به نظر می رسد اطلاعات موجود در این وب سایت فقط یک اشتباه است و روند ساخت بازی مشکلی ایجاد نکرده است.

Ember Lab ، سازنده Kena: ridge of Spirits ، پیامی را در حساب توئیتر خود منتشر کرد مبنی بر اینکه اطلاعات درج شده در وب سایت رسمی پلی استیشن نادرست است و بازی هنوز برای پخش در سه ماهه اول سال 2021 برنامه ریزی شده است. تیم ، آنها در حال تماس با سونی برای حل این مشکل در اسرع وقت.

Kena: ridge of Spirits قرار است در سه ماهه اول سال آینده برای پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید