بلاگ

سازنده سری Yakuza توضیح داد که چرا Kazuma Kiryu در بازی های دیگر ظاهر نشده است.

با گذشت سالها از محبوبیت سریال های اکشن و شرقی Yakuza ، شخصیت اصلی سریال ، Kazuma Kiryu ، توانست طرفداران زیادی را به خود جلب کند و به یکی از شخصیت های اصلی این مجموعه تبدیل شود. اگرچه در آخرین نسخه از این مجموعه ، Yakuza: Like a Dragon ، شخصیت جدید Ichibana Kasuga جایگزین Kazuma Kiryu محبوب شد ، اما همچنان تمرکز زیادی بر روی این شخصیت وجود دارد و این محبوبیت می تواند زمینه ساز حضور Kazuma Kiryu به عنوان یک مبارز مهمان در عناوین باشد. مبارزات دیگر مانند Super Smash ros. Ultimate را ارائه دهید.

حتی در گذشته نیز شاهد بودیم که برخی از طرفداران می خواهند این جنگنده قدرتمند در بازی های دیگر ظاهر شود. با این حال ، آقای توشی هیرو ناگوشی ، کارگردان و خالق سریال Yakuza ، در مصاحبه ای مخالفت خود را با حضور Kazuma Kiryu در عناوین دیگر و دلایل آن ابراز داشت. آقای ناگوشی در مصاحبه ای با مجله Redbull France اظهار داشت كه علی رغم درخواست های مكرر طرفداران و برخی از توسعه دهندگان ، او نمی خواهد Kazuma Kiryu در سایر بازی های مبارزه ای ظاهر شود. وی درباره دلیل حضور مبارزان زن در این بازی ها توضیح داد:

سوالات زیادی در این باره دریافت می کنیم. گرچه همیشه استثناهایی وجود دارد ، اما معمولاً شخصیت های زن در بازی های مبارزه ای وجود دارند و من نمی خواهم شخصیت Kazuma Kiryu به یک زن آسیب برساند.

در حالی که آقای ناگوشی احتمال حضور کریو در بازی های دیگر را رد نکرد ، مشخص شد که وی به طور بالقوه مانع از حضور شخصیت در سایر بازی های مبارزه ای مانند Super Smash ros. نهایی اوایل سال جاری ، کارگردان Tekken 7 ، کاتسوهیرو هارادا در توئیتی نوشت که وی پس از درخواست های متعدد طرفداران ، از andai Namco در مورد Kazuma Kiryu سال کرده است. البته ما هرگز این شخصیت را در Tekken 7 ندیده ایم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید