بلاگ

زمان عرضه ی نسخه‌ی رایانه شخصی بازی Omori تعیین شد

امروز ، تیم سازنده Omori که این بازی را زودتر معرفی کرده است ، تاریخ دقیق انتشار نسخه PC را تعیین کرده است. این برای بعضی ها خبر نسبتاً خوبی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این خبر ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید:

Omori مجموعه ای از عناوین جالب در ژانرهای نقش آفرینی و ترسناک است که علی رغم جهان و شخصیت های دوست داشتنی دارای صحنه های وحشتناک و مهیج است. طبق گفته استودیو Omocat که تولید و توزیع Omori را بر عهده دارد ، مشخص شد که این عنوان در تاریخ 25 دسامبر 2019 (25 دسامبر 2020) بر روی پلتفرم PC منتشر خواهد شد. ما همچنین در حال آماده سازی نسخه های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ هستیم ، اما هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است و به نظر می رسد که توسعه آن مدتی طول خواهد کشید.

در بازی Omori می توانید یک ماجراجویی دل انگیز داشته باشید و دوستان زیادی را در این راه پیدا کنید. هدف اصلی شما مبارزه با گذشته و پاک کردن بسیاری از خاطرات بد است. این قطعاً دشوار خواهد بود. سرعت در این کار بسیار مهم است و برای بسیاری از کارها باید زمان خود را بررسی کنید. معرفی و توسعه بازی Omori از سال 2014 آغاز شد ، اما اکنون باید بفهمیم تیم توسعه دهنده برای مدت طولانی چه کاری انجام داده است.

Omori دنیای بازی در منطقه ای به نام White Space بازی می شود که علاوه بر همه زیبایی ها زشت است. به خاطر داشته باشید که حتی اشتباهات کوچک شما نیز می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. به طور کلی ، ما با داستان ها و عناوین عجیب و غریبی روبرو هستیم و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم. هنگامی که اخبار بیشتری درباره عموری می رسد ، به شما اطلاع خواهیم داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید