بلاگ

رضایت گیمر ها از دموی بازی Monster Hunter Rise

بازیکنان از نسخه ی نمایشی بازی استقبال کرده و نسبت به نسخه های اصلی و آینده این نام خوش بین هستند.

همانطور که می دانید نسخه های مختلفی از سری Monster Hunter در سیستم عامل ها موجود است که بسیاری از آنها مورد استقبال قرار گرفته اند. آخرین نسخه از این سری Monster Hunter Rise نام دارد که مراحل پایانی پیشرفت خود را طی می کند و علاقه مندان به زودی می توانند از آن لذت ببرند.

نسخه ی نمایشی برای این بازی منتشر شده است که در حال حاضر فرصت های زیادی را به علاقه مندان ارائه می دهد. به عنوان مثال ، آنها می توانند از برخی مراحل اصلی و 14 ابزار مختلف استفاده کرده و تصمیم بهتری در مورد خرید نسخه اصلی بگیرند. اگر به این حق رای دادن یا سبک کار و نقش آفرینی علاقه مند هستید ، هیچ وقت Monster Hunter Rise را از دست ندهید. اخیراً آثار هنری و تریلرهای این اثر منتشر شده است.

ظاهرا نسخه آزمایشی Monster Hunter Rise بیش از حد انتظار بود و بازیکنان زیادی از تیم تولید به خاطر آن تشکر کردند. آنها آینده درخشانی را برای بازی متصور هستند و فکر می کنند این یکی از بهترین عناوین کنسول نینتندو سوییچ در آن سال باشد. در همان زمان ، ابزار Longsword در این بازی بسیار محبوب بود و بازیکنان ترجیح می دهند 20٪ از آن استفاده کنند. البته اگر از طرفداران این حق رای دادن هستید ، باید بدانید که این ابزار در 2006 Monster Hunter 2 به دست مردم رسیده است. بنابراین کاملا منطقی است که ما این ابزار را به این نسخه برگردانیم. بسیاری از مردم می گویند که ابزار Longsword به آنها قدرت انکار ناپذیری می دهد. از دیگر سلاح های محبوب این بازی می توان به Great Sword و Light Gun اشاره کرد.

حال باید منتظر ماند و دید استودیوی تولید Monster Hunter Rise چگونه خواهد بود. این عنوان در نینتندو سوییچ در تاریخ 26 مارس 1400 (26 مارس 2021) منتشر می شود. اگر درباره این نسخه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به شما اطلاع خواهیم داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید