بلاگ

رد شایعات عرضه‌ی Rainbow Six Quarantine توسط یوبی‌سافت

یوبی سافت در بیانیه رسمی در مصاحبه با وب سایت خبری IGN خبر را تکذیب کرده و گفته است که قرنطینه Rainbow Six هنوز در حال کار است و تاریخ خاصی برای آن تعیین نشده است. بنابراین ، به نظر می رسد طرفداران این عنوان باید مدت ها منتظر بمانند تا آن را بچشند.

البته لازم به ذکر است که دلیل این داستان شخص یا داستان جدیدی نیست و وب سایت Ubisoft Connect برای اولین بار در مقاله ای درباره Rainbow Six از آن نام برد. سلسله. با این حال ، به نظر می رسد این یک اشتباه است و مصرف کنندگان باید از زمان ذکر شده در این وب سایت رسمی چشم پوشی کنند.

به هر حال ، یوبی سافت پاسخ روشنی در مورد خطای موجود در مقاله ذکر شده ارائه نداد ، اما به نظر می رسد مارس امسال آخرین زمان انتشار قرنطینه Rainbow Six در نظر گرفته شده است. در گذشته ، دسامبر 2020 تاریخ برنامه ریزی شده بازی در نظر گرفته می شد که Ubisoft آن را موکول کرده و به سال مالی بعدی موکول کرده است ، که از آوریل 2021 تا مارس 2022 ادامه دارد.

جای تعجب نیست که Rainbow Six Quarantine در مارس سال جاری عرضه نمی شود. زیرا اطلاعات زیادی در مورد بازی و جنبه های مختلف این کار منتشر نشده است. با این حال ، ما می دانیم که این در واقع یک نسخه فرعی از Rainbow Six Siege است ، جایی که بازیکنان یک گیم پلی شگفت انگیز سه نفره را دریافت می کنند. در پایان ، افراد می توانند انواع مختلفی از سیستم های بیولوژیکی و بیماری های میزبان را ایجاد کنند.

اگرچه رد داستان افتتاحیه بازی در مارس 2021 بسیاری از طرفداران این مجموعه را دلسرد خواهد کرد ، لازم به ذکر است که این امر می تواند منجر به موارد بسیار بهتر و بهتری شود مشکلات بیشتری در قسمت آخر بازی وجود دارد. با این وجود ، باید منتظر اعلامیه نهایی Ubisoft باشیم تا تاریخ انتشار Rainbow Six Quarantine را اعلام کند.

این بازی قرار است با پلتفرم رایانه های شخصی با کنسول های هشت نسل پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود. هیچ اطلاعیه ای در مورد انتشار نسل نهم این پروژه اعلام نشده است ، اما می توان فرض کرد که نسخه ویژه Rainbow Six Quarantine در پلی استیشن 5 ، ایکس باکس اس و کنسول های سری X.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید