بلاگ

راهنما تبدیل شدن به طراح جلد کتاب

در این مقاله آموزش طراحی جلد کتاب سعی داریم تا تفاوت بین طراحان جلد کتاب را بررسی و مقایسه کنیم.

https://maktabtv.com/Courses/book-cover-design/

همچنین diybookcovers منبع معتبری است که می توانید در این زمینه از آن کمک بگیرید و برای طراحی های خود از آن استفاده کنید.

چه تفاوتی بین طراحان کتاب مستقل و صاحبان خانه وجود دارد؟

محبوب ترین مسیرهای شغلی آموزش طراحی جلد کتاب در دو قالب داخلی یا فریلنسر وجود دارد. هر دو مزایا و معایب خود را دارند ، بنابراین مهم است که شما با آنها آشنا شوید تا بهترین تصمیم را برای آینده شغلی خود بگیرید. بیایید برخی از ویژگی های آنها را بررسی کنیم.

در داخل خانه: جوانب مثبت
طراحان داخلی توسط یک تجارت استخدام شده اند تا صرفاً برای همان کار طراحی کنند. برای آموزش طراحی جلد کتاب ، رایج ترین کار چاپ کتاب است که می تواند از یک انتشارات کوچک و مستقل گرفته تا یکی از ناشران بزرگ 5 باشد.

مزایا و چک ثابت حقوق و دستمزددر آموزش طراحی جلد کتاب
به عنوان یک کارمند ، مزایای مربوط به کار در یک شرکت بزرگ را دریافت خواهید کرد. موفقیت آنها به معنای موفقیت شما است – و یک حقوق قابل اعتماد. شما می توانید مرخصی یا مرخصی استعلاجی بگیرید و نگران پرداخت نشدن حقوق باشید فقط به این دلیل که چند روز کار نکرده اید. شما همچنین می توانید از مزایایی مانند بیمه درمانی و صندوق بازنشستگی با حمایت مالی شرکت بهره مند شوید.

قابلیت اطمینان مشتری
هنگام کار در یک انتشارات در آموزش طراحی جلد کتاب ، مجبور نخواهید شد که به دنبال مشتری بروید. در عوض آنها به شما خواهند آمد. ممکن است مجبور باشید در این کار مقداری از آزادی خلاقیت را کنار بگذارید ، زیرا مجبورید به مدیران خلاق پاسخ دهید ، اما وقتی صبح به دفتر می رسیدید همیشه کاری در انتظار شماست.

داخلی: معایب
مانع ورود
طبق آماری که داده های USA ارائه داده اند ، تقریباً 786،017 طراح در نیروی کار برای آموزش طراحی جلد کتاب وجود دارد و تا سال 2016 نزدیک به 40،000 دانشجو هر ساله در حال تحصیل در رشته های طراحی و هنرهای کاربردی هستند. اگرچه همه در یک صنعت نخواهند بود ، اما این بدان معنی است که رقابت برای کار طراحی چیزی آسان نیست. اگر می خواهید برای ناشر از خانه کار کنید ، ممکن است با رقابت سخت و یک مانع ورود دشوارتر روبرو شوید که حداقل ممکن است به یک مدرک دانشگاهی نیاز داشته باشد تا فقط به عنوان یک کاندیدای شغلی در نظر گرفته شود.

ممکن است نیاز به انتقال داشته باشد
بیشتر ناشران بزرگ کتاب در آموزش طراحی جلد کتاب (و حتی کوچک) در شهرهای بزرگ واقع شده اند. از آنجا که کار در خانه به معنای مسافرت به محل کار و پیروی از یک برنامه روزمره منظم است ، شما باید کوچ کنید مگر اینکه قبلاً در شهری مانند نیویورک یا لندن زندگی کنید.

مستقلین: حرفه ای ها
کار به عنوان فریلنسر در آموزش طراحی جلد کتاب به این معنی است که شما به جای داشتن یک کارفرما با طیف گسترده ای از افراد شغل پیدا می کنید. شما رئیس خود هستید و هیچ کس نمی تواند به او پاسخ دهد ، و تمام تصمیمات تجاری و خلاقانه را می گیرید – اما موفقیت در کار شما کاملاً به خود شما بستگی دارد.

برنامه خود را کنترل کنید
از آنجا که شما مجبور نیستید در آموزش طراحی جلد کتاب به رئیس سفر کنید یا به رئیس پاسخ دهید ، آزاد هستید که طبق برنامه مورد علاقه خود کار کنید. این امر به ویژه اگر قبلاً بدانید که ساعتهای پربار و خلاقانه شما لزوماً 9-5 نیستند ، بسیار مفید خواهد بود. همچنین به این معنی است که می توانید محیط کار خود را کنترل کنید – بنابراین شما آزادید که موسیقی خود را به همان اندازه که می خواهید با صدای بلند پخش کنید!

آزادی خلاق
در حالی که هنوز باید انتظارات نویسندگانی را که با آنها کار می کنید در آموزش طراحی جلد کتاب برآورده کنید ، لازم نیست که از دستورالعمل های شخصی در مورد طراحی خاص خود پیروی کنید – شما کنترل کاملی بر هر انتخاب خلاقانه دارید.

فریلنسرها: معایب
حمل بار کامل
به عنوان یک فریلنسر همه چیز روی شانه های شما در آموزش طراحی جلد کتاب  می افتد. شما مسئول پذیرش مشتری ، انجام کار ، پیگیری برنامه و پرداخت ها و هر تصمیم تجاری دیگری خواهید بود. تا زمانی که کار پا انجام ندهید ، مشتریان تضمین نمی شوند – و همچنین حقوق شما نیز تضمین نمی شود. همچنین بودجه مربوط به بودجه مربوط به مرخصی خود ، پرداخت هزینه مزایای خود (مانند بیمه درمانی) و تنظیم صندوق بازنشستگی را نیز به عهده خودتان خواهید داشت.

حجم کار 24/7 – حداقل در آغاز کار
در حالی که در کنترل برنامه و محیط کار خود آزاد هستید ، شروع کار خود به عنوان یک فریلنسر به این معنی است که شما مجبورید ساعتهای طولانی تری کار کنید و چندین شغل را به طور هم زمان متعادل کنید تا اطمینان حاصل کنید که مشتری می گیرید. در حالی که این به مرور بهبود می یابد ، اما شروع کار به سخت کوشی نیاز دارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید