بلاگ

راهنمای آموزش طراحی کارت ویزیت و ابعاد آن

در این بخش از مطالب آموزش طراحی کارت ویزیت منحصر به فرد به بررسی و پاسخ دهی به یکسری از سوالات رایج در زمینه ی طراحی کارت ویزیت می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه ایجاد و چاپ کارت ویزیت
الگوی کارت ویزیت را از کتابخانه انتخاب کنید.
طرح خود را تنظیم و کامل کنید.
یک چاپ را سفارش دهید و گزینه های ویژه چاپ را انتخاب کنید.
آخرین دلیل کلیک را بررسی و تأیید کنید.
انتشارات را مستقیماً از درب منزل خود دریافت کنید.
ضخامت کارت های ویزیت چقدر است؟
ضخامت کارت ویزیت ها به انتخاب کاغذ و انقضا آن بستگی دارد. ضخامت کاغذ با PT (نقطه) اندازه گیری می شود و همچنین وزن کارت را با GSM (گرم بر متر مربع) اندازه گیری می کنیم.

ما بهترین موجودی کاغذ را انتخاب کرده ایم ، بنابراین شما می توانید یک کاغذ سبک تر (13 عدد ، 297 گرم در متر) ، یک کاغذ ممتاز با اندازه متوسط ​​(15 pp ، 350 گرم) یا یک کاغذ لوکس ضخیم تر * (32 عدد ، در هر متر) انتخاب کنید. 650 گرم)

تفاوت بین کارتهای بازرگانی مختلف در آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ چیست؟
اتمام را تخلف بدانند. تزئینات مختلف باعث می شود کارت ویزیت کاملاً متفاوت باشد. زرق و برق کمی در کارت های ویزیت مات وجود دارد. این رنگ باعث تغییر رنگ نمی شود و می توانید به راحتی برای آنها بنویسید.

کارت ویزیت براق و براق. این به پایان کار عمق می بخشد ، که باعث می شود عکس های شما صاف و روشن تر شوند. این پایان همچنین از کارتها در برابر ناخن ، آلودگی و سایر علائم محافظت می کند.

کارت ویزیت چطور؟ به راحتی می توانید دانه کاغذ طبیعی را احساس کنید. رنگ های چاپ شده روی کاغذ بدون روکش گرمتر و نرم تر به نظر می رسند. به راحتی می توانید در مورد آنها بنویسید.

کارت های ویزیت نرم دارای ورقه ورقه مخملی هستند که در لمس بسیار نرم به نظر می رسند. این تصاویر و رنگ های لمینت نرم به نظر می رسند. این کارت را از آلودگی محافظت می کند ، اما اجازه می دهد تا در صورت لزوم نوشته شود.
آیا در مورد اندازه و فونت نکاتی دارید؟
خوشحالم که پرسیدی! همیشه برای اطمینان از توانایی خواندن توصیه می شود از 7 قلم یا بیشتر استفاده کنید. قلم های کوچک ممکن است روی صفحه عالی به نظر برسند ، اما اگر خیلی کوچک باشند چاپ خوبی نمی کنند. همچنین استفاده از قلم های sans-serif را برای خطوط کوچکتر از متن در نظر بگیرید. فونت های سان سریف ، مانند Helvetica ، در انتهای جاده ویژگی های کوچکی ندارند.

و سرانجام ، در اینجا یک نکته طراحی حرفه ای آورده شده است: تعداد زیادی قلم را در یک طرح مخلوط نکنید. در طراحی کارت ویزیت خود حداکثر از دو قلم استفاده کنید تا ظاهری حرفه ای داشته باشید.

اندازه فایل پیشنهادی برای عکسها و تصاویر چقدر است؟
اگر از تصاویر و طرح های Canva استفاده می کنید و همچنین چاپ های خود را با ما سفارش می دهید ، جای نگرانی نیست. همه طرح ها و عکس های ما برای چاپ قابل تنظیم هستند. اگر در حال بارگذاری عکس های غیر برداری یا کارهای هنری هستید (به عنوان مثال JPEG) ، لطفاً مطمئن شوید که از 96 dpi کمتر نباشد ، اما در حالت ایده آل ، تمام تصاویر باید 300 dpi باشند. اگر طراحی کارت ویزیت شما ترکیبی از تصاویر و گرافیک است ، اطمینان حاصل کنید که تصاویر تعبیه شده در آنها بیش از اندازه پیکسل توصیه شده است.
چه مواردی را باید در کارت ویزیت قرار دهید؟
موارد زیر را حتماً در کارت ویزیت خود بگنجانید:

• نام یا نام شرکت: برای روشن کردن اینکه چه کسی پشت خدمات شما است

آرم: برای ساختن آن بصری و مارک دار

• شماره تلفن: برای نشان دادن دسترسی آسان به شما

• آدرس ایمیل: یک گزینه تماس اضافی ارائه دهید

وب سایت: افراد را به سمت تجارت خود سوق دهید

چه اندازه کارت ویزیت؟
اندازه استاندارد کارت ویزیت 3.5 × 2 اینچ است. ایده این است که اندازه آنها نزدیک به کارت بانکی است که جا دادن آنها در کیف پول را آسان می کند. همچنین می توانید اندازه کارت خود را متناسب با مارک یا شخصیت خود تنظیم کنید.

چه چیزی باعث برجسته شدن کارت ویزیت می شود؟
با افزودن چرخش منحصر به فرد در اندازه ، بافت ، سبک رنگ یا سبک قلم می توانید کارت ویزیت خود را به یاد ماندنی تر کنید. با آرم و متن ، مواد پنبه ای یا چوبی ، روکش براق یا لبه های گرد ، خلاق باشید و مارک دار شوید.
کارت های ویزیت اسنادی قابل حمل به اندازه جیب هستند که دارای نام و اطلاعات تماس فرد هستند. اینها برای اهداف تجاری و اجتماعی جایگزین می شوند ، به عنوان بخشی از مقدمه و نحوه برقراری ارتباط طرفین اخیراً مرتبط.

با ساخت کارت ویزیت ، خود را در ساخت کارت ویزیت نجات دهید. به این ترتیب می توانید ظاهر رویای خود را زنده کنید و بهترین تأثیر اولیه را برای تماس ها و چشم اندازهای جدید ایجاد کنید.

اگرچه استاندارد جهانی اندازه وجود ندارد ، بسیاری از کشورها تنظیمات بعدی خود را توسعه داده اند. جدا از اعمال تنظیمات شخصی خود ، اندازه گیری کارت ویزیت را در کشوری که از آن کار می کنید یا کار می کنید بررسی کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید