بلاگ

دو شخصیت جدید به Marvel Contest of Champions اضافه شدند.

سازنده Marvel Contest of Champions امروز در خبرهای خوب برای طرفداران اعلام کرد که به زودی دو شخصیت دیگر به این عنوان جذاب اضافه می شوند. همچنین یک فیلم در این رابطه وجود دارد که بعداً با هم تماشا خواهیم کرد.

استودیوی Kabam Games ، که Marvel Contest of Champions را توسعه و منتشر کرده است ، امروز از انتشار به روزرسانی در چند روز با حضور شخصیت های Immortal Hulk و Immortal Abomination خبر داد. این شخصیت ها قابل پخش هستند و بازیکنان می توانند با توجه به سلیقه خود انتخاب کنند.

علاوه بر این قرار است رویدادی در مورد شخصیت هالک به بازی اضافه شود و به مدت هفت روز در دسترس علاقه مندان خواهد بود. در این رویداد ، شما قادر خواهید بود امتیازات خود را جمع آوری کرده و از آنها برای افزایش مهارت یا شخصی سازی استفاده کنید. همچنین چند نقشه جدید برای مبارزه در بازی وجود دارد و تمام این مطالب رضایت بازیکنان را جلب خواهد کرد. تاکنون تیم سازنده بسیار از این بازی حمایت کرده اند و هر از چند گاهی بروزرسانی های آن منتشر می شود. به عنوان مثال ، اخیراً یک به روزرسانی عمده برای آن منتشر شده است که می توانید برای مشاهده مطالب آن به آن مراجعه کنید.

Marvel Contest of Champions یکی از مجموعه کارهای نقش آفرینی و اکشن است که چند ماه پیش با پرداخت درون برنامه ای برای سیستم عامل های Android و iOS به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتاً خوبی از آن شد. در این عنوان شما قادر خواهید بود شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. هر یک از این افراد داستان و مهارت های خاص خود را دارند و برای بسیاری به یاد ماندنی می شوند. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، Marvel Contest of Champions لحظات هیجان انگیزی را برای شما رقم می زند.

همانطور که در بالا گفته شد ، امروز تریلری از این دو شخصیت منتشر شده است و تیم سازنده دلیل طراحی آنها را برای این بازی اعلام کرده اند. در آخر می توانید این ویدئو را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید