بلاگ

دور از انتظار |بررسی بازی XIII Remake.

XIII Remake یکی از مورد انتظارترین بازی هایی بود که سرانجام چند روز پیش روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد ، اما متأسفانه به دلیل مشکلات ، مورد استقبال منتقدان و گیمرها قرار نگرفت. نسخه نینتندو سوییچ اوایل سال آینده روانه بازار می شود. در این زمینه ، ما را دنبال کنید تا بررسی ها و رتبه بندی های این نسخه را مشاهده کنید.

XIII Remake یک سری عنوان های اکشن ، تیراندازی و بازی به صورت اول شخص است که اولین بار در سال 2003 به دست بازیکنان رسید و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد. امسال تیم سازنده تصمیم گرفت نسخه بازسازی شده را با کیفیت و تجهیزات بیشتری در اختیار علاقه مندان قرار دهد که متاسفانه از این نظر مشکلات بزرگی به وجود آمد. البته آنها در پیامی از همه هواداران عذرخواهی می کنند و سعی می کنند برای رفع بیشتر این کاستی ها فوری اقدام کنند. حال باید ببینیم نسخه نینتندو سوییچ این بازی چه می کند و آیا این باگ ها در کنسول ذکر شده وجود خواهند داشت یا خیر.

در این عنوان شما باید شخصیتی ملقب به XIII را راهنمایی کرده و ماجراجویی خود را آغاز کنید. در طی یک حادثه دلخراش ، او کاملاً حافظه خود را از دست می دهد و سپس سعی می کند گذشته خود را به یاد بیاورد. در این راستا ، او از افراد مختلف کمک می گیرد و می فهمد که دشمنان بی شماری دارد که باید با آنها بجنگد. XIII سپس استعدادهای واقعی خود را در جنگ و تیراندازی کشف کرده و سعی در تقویت آنها در اسرع وقت دارد. بازی 34 دارای ماموریت های متنوعی است و شما باید در نقشه های مختلف به اهداف خود برسید. سازندگان بازی از رمان های مختلف الهام گرفته اند. بنابراین اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، توصیه می کنیم ابتدا به سراغ نسخه اصلی این عنوان بروید.

لازم به ذکر است که وظیفه ساخت و انتشار بازی XIII Remake به ترتیب بر عهده دو شرکت PlayMagic و Microids است. علاوه بر این ، هیچ بخش آنلاین و چند نفره ای در این عنوان وجود ندارد و در همه بخش ها ، باید به صورت آفلاین و جداگانه پیشرفت کنید. امروز بررسی ها و امتیازات این اثر توسط برخی از منتقدان مشهور در زمینه بازی های ویدیویی تکمیل شد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

XIII Remake یکی از مورد انتظارترین بازی هایی بود که سرانجام چند روز پیش بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد ، اما متأسفانه به دلیل مشکلات ، مورد استقبال منتقدان و گیمرها قرار نگرفت. نسخه نینتندو سوییچ اوایل سال آینده منتشر می شود. در این زمینه ، ما را دنبال کنید تا بررسی ها و رتبه بندی های این نسخه را مشاهده کنید.

XIII Remake یک سری عناوین اکشن ، تیراندازی و شوتر اول شخص است که اولین بار در سال 2003 به دست بازیکنان رسید و مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفت. امسال تیم سازنده تصمیم گرفتند نسخه بازسازی شده را با کیفیت و تجهیزات بیشتری تهیه کنند که متأسفانه مشکلات عمده ای ایجاد شد. البته آنها در پیامی از همه طرفداران عذرخواهی می کنند و سعی می کنند بلافاصله برای رفع بیشتر این کاستی ها اقدام کنند. حال باید ببینیم نسخه نینتندو سوییچ این بازی چه می کند و آیا این اشکالات در کنسول ذکر شده وجود خواهد داشت یا خیر.

در این عنوان شما باید شخصیتی ملقب به XIII را راهنمایی کرده و ماجراجویی خود را آغاز کنید. در طی یک واقعه آسیب زا ، او کاملا حافظه خود را از دست می دهد و سپس سعی می کند گذشته خود را به یاد بیاورد. در این زمینه ، او از افراد مختلف کمک می گیرد و متوجه می شود که دشمنان بی شماری دارد که باید با آنها بجنگد. XIII سپس استعدادهای واقعی خود را در جنگ و تیراندازی کشف کرده و سعی در تقویت آنها در اسرع وقت دارد. بازی 34 دارای ماموریت های متنوعی است و شما باید در نقشه های مختلف به اهداف خود برسید. سازندگان بازی از رمان های مختلف الهام گرفته شده اند. بنابراین اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، توصیه می کنیم ابتدا به نسخه اصلی این عنوان بروید.

لازم به ذکر است که وظیفه ساخت و انتشار بازی XIII Remake به ترتیب به عهده PlayMagic و Microids است. علاوه بر این ، هیچ بخش آنلاین یا چند نفره ای در این عنوان وجود ندارد و در همه بخش ها ، باید به صورت آفلاین و جداگانه پیشرفت کنید. امروز بررسی ها و رتبه بندی های این اثر توسط برخی از منتقدان مشهور در زمینه بازی های ویدیویی به پایان رسیده است که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید